logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Vilnius

T 2022-12-28 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Dainotas Varnas debiutuoja populiariausiame Lietuvoje tribute projekte – „Frank Sinatra Show“!
 
Drauge su Kauno bigbendu jis atliks net pusantros valandos populiariausių legendinio F. Sinatros dainų programą Vilniuje ir Kaune.
 
O per Naujuosius laukia specialus metų pabaigos šou –  Marijampolėje!
 
 „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „Under My Skin“, „Love and Married“ „Let It Snow“,„Santa Claus is coming to town“, „New York, New York“ – mažai rastum žmonių, kurie nebūtų bent vieno girdėję. Franko Sinatros superhitai, iškart suskamba kiekvieno galvoje.
 
Dainininkas juos atlikdavo labai lengvai – tiesiog virtuoziškai. Neapsirikite, jie atrodo plunksnos lengvumo tik todėl, kad Amerikos legenda pasižymėjo išskirtiniu muzikiniu talentu ir turėjo daugybę metų praktikos. Jis ypač saugodavosi peršalimo, o į pasirodymus scenoje žiūrėjo be galo atsakingai.
 
Dainuoti Franko Sinatros pilną dainų programą su bigbendu reikia ne tik talento ir įgimto muzikalumo, bet ir tam tikro tembro vokalo bei gebėjimo perteikti tą sunkiai nusakomą „sinatrišką“ žavesį.
 
Dainotas Varnas – vienas muzikaliausių ir gražiausio tembro Lietuvos popscenos dainininkų. Jis dainuoja beveik visą gyvenimą – nuo pat pirmos klasės legendiniame berniukų chore „Ąžuoliukas“.  Ir vėliau vokalą tobulindamas pas tituluotus  pedagogus ir vystydamas savo solinę karjerą. Jo gebėjimas žongliruoti net labiausiai vingriomis melodijomis tiesiog būtinas, kad sėkmingai atliktum Franko Sinatros dainas.
 
„Sulaukiau malonaus kvietimo iš Kauno bigbendo. Tai geriausia Kalėdų dovana, kurią  jau gavau! Bus gražu, šventiška ir tikrai muzikalu. Jei svarstote, apie dovanas artimiesiems, labai verta pamąstyti apie šį koncertą. Aš pats seniai jau nebeperku dovanoms daiktų, o tik įspūdžius, emocijas, prisiminimus. Tai daug vertingiau“, – sako Dainotas Varnas.
 
Dainininkas šventiniams koncertams rengiasi tarsi aktorius pagrindiniam vaidmeniui svarbiame filme. „Perskaičiau, ką tik radau apie patį Sinatrą,  dabar ėmiau domėtis to laikmečio amerikietiška muzika, mada, elgesio normomis, net kalbos maniera “, – sako D. Varnas.
 
„Frank Sinatra Show“ su Kauno bigbendu – rimtas iššūkis, tačiau didžiulio talento Dainotas Varnas turi visas tam reikalingas savybes. Laukia labai įdomus ir įspūdingas muzikinis įsikūnijimas.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Vilnius T 2022-12-28 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Renginys Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Vilnius
Data / Laikas T 2022-12-28 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai:
TAIP, iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Muzikos dienos, VšĮ
Stirnų g. 28 Vilnius
info@promostar.lt / +370 (618) 55 689 (d.d. 9:00 - 17:00)
Įmonės kodas: 302474701
Renginys Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Vilnius
Data / Laikas T 2022-12-28 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PAPILDOMAS. Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Vilnius PAPILDOMAS. Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 26.90 - 35.90
Pirkti bilietą Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Marijampolė Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Marijampolė Marijampolės kultūros centras, Marijampolė 25.90 - 39.90
Pirkti bilietą Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Klaipėda Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Klaipėda Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 23.90 - 29.90
Išparduota Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Kaunas IšparduotaIšparduotaDainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Kaunas Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti