logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''Naujametinis FRANK SINATRA show''

S 2023-12-31 19:00
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
 
Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas  „Naujametinis Frank Sinatra Show“ 
 
„Frank Sinatra Show“ – vienas galingiausių ir populiariausių tribute projektų Lietuvoje. Jo vokalistas – vienas talentingiausių nūdienos Lietuvos scenos balsų Dainotas Varnas. Akompanuoja – nuostabus ir visų mylimas Kauno bigbendas.  
 
Naujausiomis spalvomis sužibęs „Frank Sinatra Show“ matuojasi patį puošniausią – naujametinį  - rūbą. Šou žiūrovus džiugins Marijampolėje, Klaipėdoje ir Kaune. O įspūdinga ir staigmenų kupina metų pabaiga laukia gruodžio 31 d. Vilniuje, ASG arenoje.
 
Būti šio šou vokalistu nėra lengva užduotis. Visi žinome  kūrinius „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „New York, New York“, „Feeling Good“, „Let it Snow“ ir kt. Franko Sinatros atliekami jie skamba lengvai ir neatrodo sudėtingi, tačiau tai labai apgaulingas įspūdis.
 
Gerai sudainuoti Franko Sinatros dainas reikia ne tik itin profesionalaus vokalo ir teorinių atlikimo su orkestru žinių, bet ir išskirtinio muzikalumo.  Dovanos, kurią suteikia kažkas iš aukščiau. 
 
Dainotas Varnas jau ne kartą įrodė – Dievo dovaną jis turi. Debiutavęs „Frank Sinatra Show“, šis jaunas ir itin muzikalus vokalistas iki širdies gelmių sužavėjo publiką.
 
Jo švelnaus šilto tembro balsas dainoms suteikė intymumo, o ilgi metai vokalo praktikos – nugludintos kokybės. Paskutinį štrichą pridėjo įgimtas talentas tarsi šeštu jausmu nuskenuoti muzikos kūrinį ir suteikti jam  neapčiuopiamos charizmos. Būtent tai ir sukuria „Frank Sinatra Show“ įsimintinumą, puošnumą ir išliekamąją vertę.
 
Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas  „Naujametinis Frank Sinatra Show“ – tarsi tobulai nušlifuotas deimantas su kiekviena daina įgaunantis vis naują, dar nematytą žaižaruojantį spindesį.
 
Dainininkas prisipažįsta, kad labiausiai laukia, bet tuo pačiu ir jaudinasi, per dainos „My Way“  atlikimą. „Ši daina asmeniškai labai artima. Mano kelias į didžiąją sceną buvo ilgas. Tačiau jau kelis metus esu puikiame  augimo procese. Tai, kur esu dabar, nebuvo atnešta ant padėklo. Tai ilgų metų kūrybos ir darbo, sėkmių ir nesėkmių, užsispyrimo ir nepasidavimo rezultatas. Kaip Sinatra ir dainuoja savo garsiausiame hite: taip, aš tai padariau“, – sako Dainotas Varnas.
 
Jis įsitikinęs, kad žiūrovas, pasirinkęs vakarą praleisti su „Naujametiniu Frank Sinatra Show“, širdyje išsineš bent kruopelę gerumo, grožio ir džiaugsmo. „Argi ne čia ir slypi amžinosios muzikos galia?“, – šypsosi jis.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''Naujametinis FRANK SINATRA show'' S 2023-12-31 19:00 AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius 29.90 - 49.90
Renginys Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''Naujametinis FRANK SINATRA show''
Data / Laikas S 2023-12-31 19:00
Renginio vieta AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Kaina 29.90 - 49.90
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP, iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos vietos
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Premium Lounge sektoriai
Pirkdami juos gausite:
• Atskirą įėjimą ir rūbinę;
• Patogiausią vietą stebėti renginį;
• Išskirtinį meniu baruose;
• Kitas pramogas ir jaukią atmosferą.
 
BONUS sektoriai.
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse

*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Kultūra visiems, VšĮ
Geležinkelio g. 3-14A Vilnius
info@promostar.lt / +370 (618) 55 689 (d.d. 9:00 - 17:00)
Įmonės kodas: 302640386
PVM kodas ND
Renginys Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''Naujametinis FRANK SINATRA show''
Data / Laikas S 2023-12-31 19:00
Renginio vieta AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Kaina 29.90 - 49.90
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą 2023 m. standartinių šokių Europos čempionatas | Finalinės varžybos ir koncertas PopuliarusPopuliarus2023 m. standartinių šokių Europos čempionatas | Finalinės varžybos ir koncertas AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Pirkti bilietą (Perkeltos) Betsafe-LKL: Vilniaus ''Wolves'' - Šiaulių ''Šiauliai'' PopuliarusPopuliarus(Perkeltos) Betsafe-LKL: Vilniaus ''Wolves'' - Šiaulių ''Šiauliai'' AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Pirkti bilietą EuroCup: Vilniaus ''Wolves'' - Paryžiaus ''Paris Basketball'' PopuliarusPopuliarusEuroCup: Vilniaus ''Wolves'' - Paryžiaus ''Paris Basketball'' AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Pirkti bilietą (Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas PopuliarusPopuliarus(Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti