logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

David Garrett Iconic Tour 2024

S 2024-03-10 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Į Vilnių sugrįžta smuiko superžvaigždė Davidas Garrettas

Kitų metų pavasarį, 2024 m. kovo 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ savo pasirodymą surengs pasaulinio garso smuikininkas Davidas Garrettas. Koncertas Vilniuje yra įtrauktas į atlikėjo gastrolinį turą „David Garrett Iconic Tour“, kurio metu klasikinės muzikos žvaigždė pristatys savo naujausią albumą „Iconic“. Šiuo darbu Davidas Garrettas, pasaulyje tituluojamas Paganiniu tarp popmuzikos atlikėjų ir Jimiu Hendrixu tarp smuikininkų, atiduoda duoklę puikiems aukso amžiaus smuiko meistrams, kurių muzika vaikystėje įkvėpė jį patį. „Iconic“ pasirodymų metu smuiko žvaigždė scenoje koncertuoja trio su gitara bei bosu, o programoje skamba klasikinės muzikos šedevrai.

5th Symphony - https://www.youtube.com/watch?v=Z7oPHkqzPqA

Albumas „Iconic“ buvo išleistas 2022 m. lapkričio 4 d. muzikos įrašų kompanijos „Deutsche Grammophon“ ir akimirksniu užėmė 4-ąją vietą Vokietijos popmuzikos topuose, kas yra neabejotina sėkmė klasikinės muzikos albumui. Šių metų pavasarį Vokietijoje prasidėjo metų trukmės pasaulinis turnė „David Garrett Iconic Tour“, kurio metu muzikantas rengia 78 koncertus 18-oje šalių – turo žemėlapis apima Austriją, Šveicariją, Liuksemburgą, Daniją, Lenkiją, Italiją, Čekiją, Bulgariją, Gruziją, Lietuvą, Latviją, Estiją, Turkiją, Jungtinius Arabų Emiratus, Singapūrą, Kiniją ir Australiją. Pastarasis turas D. Garrettui yra nepaprastai sėkmingas – jau dabar pranešama apie daugiau kaip 70 tūkst. parduotų bilietų ir 26 anšlaginius koncertus.

Danse Macabre - https://youtu.be/ogJN8dkFjEQ?t=107

DAVID GARRETT

Davidas Christianas Bongartzas (toks tikrasis muzikanto vardas) gimė 1980 m. Achene, Vokietijoje. Vunderkindas, į rankas smuiką paėmęs vos ketverių, debiutavo scenoje būdamas 10-ties ir tapo jauniausiu atlikėju (13 m.), pasirašiusiu sutartį su prestižine muzikos įrašų kompanija „Deutsche Grammophon“. Sulaukęs vos penkiolikos, D. Garrettas įrašė visus 24 Paganinio kaprizus – neabejotinai vienus sudėtingiausių kada nors parašytų kūrinių smuikui. Dar būdamas vaiku, smuikininkas jau koncertavo kartu su tokiais pasaulinio garso grandais kaip Claudio Abbado, Zubinu Mehta ir Yehudi Menuhinu.

Bitter Sweet Symphony - https://www.youtube.com/watch?v=z_UfPY8NXkM

1999 m. talentingasis muzikantas buvo priimtas į prestižinę Juilliard mokyklą Niujorke, kur tapo legendinio smuikininko Itzhako Perlmano mokiniu. Baigęs studijas, Davidas Garrettas nėrė į „crossover“ muzikos žanrą, savo roko žvaigždės charizma ir atlikimo virtuoziškumu ištrindamas ribas tarp Mozarto ir „Metallicos“.

Per savo karjerą išleidęs 22 studijinius albumus ir pasaulyje pardavęs daugiau kaip 4,5 mln. įrašų, „Velnio smuikininku“ ir širdžių ėdiku vadinamas muzikantas yra koncertavęs su Londono, Vienos, Milano ir kitais garsiais simfoniniais orkestrais, diriguojant tokiems iškiliems klasikinės muzikos dirigentams kaip Zubinas Mehta, Christophas Eschenbachas, Riccardo Chailly ir Andrés Orozco-Estrada.

Czardas - https://youtu.be/WTc-KoBAKts?t=91

Davidas Garrettas yra pelnęs 25 aukso ir 17 platinos apdovanojimus ne tik Europoje, bet ir Meksikoje, Honkonge, Brazilijoje, Singapūre ir kitose šalyse 2013 m. muzikantas debiutavo kine, sukūręs Niccolo Paganini vaidmenį filme „Velnio smuikininkas“. Pernai D. Garrettas išleido autobiografinę knygą „Jei tik jūs žinotumėte“, kuri užėmė antrąją vietą „Der Spiegel“ bestselerių negrožinės literatūros kūrinių tope. Šiuo metu smuiko superžvaigždės instrumentų arsenale yra Stradivarijaus „Ex Busch“ (1716), Guarneri del Gesù darbo „Pugnani“ (1734) bei to paties meistro „Baltic“ (1731).

Koncertas vyks 2024 m. kovo 10 d. 19:00 val. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“

Bilietus platina www.bilietai.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
David Garrett Iconic Tour 2024 S 2024-03-10 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 80.50 - 145.50
Renginys David Garrett Iconic Tour 2024
Data / Laikas S 2024-03-10 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 80.50 - 145.50
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Mardika, UAB
Laisvės pr. 60, Vilnius
+372 56215343 / artevent@mail.ee
Įmonės kodas: 304902467
PVM kodas ND
Renginys David Garrett Iconic Tour 2024
Data / Laikas S 2024-03-10 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 80.50 - 145.50
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Matt Dusk A Very Frank Sinatra Christmas Matt Dusk A Very Frank Sinatra Christmas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina (miuziklas) NaujasNaujasKAKĖ MAKĖ ir laiko mašina (miuziklas) COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius PopuliarusPopuliarusMANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti