Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dedikacija Rachmaninovui | Gleb PYŠNIAK, Robertas LOZINSKIS

Pn 2017-12-29 18:30
Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius
11.40 - 14.00
IV Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”

“Dedikacija Rachmaninovui”

Robertas LOZINSKIS, fortepijonas
Gleb PYŠNIAK, violončelė

Programa:
Sergej Rachmaninov
• Etiudai-Paveikslai:
op.33 nr.2 C-dur
op.33 nr.8 g-moll
op.39 nr.5 es-moll

• Sonata fortepijonui nr.2 b-moll, op.36 (1913 m. pirmoji redakcija)
• Sonata violončelei ir fortepijonui g-moll, op.19
• “Vokalizė” op.34 nr.14

Dedikacija Rachmaninovui - tai dviejų pripažintų Lietuvos muzikų noras pasidalinti gražiausiais Sergejaus Rachmaninovo muzikos opusais šventiniu laikotarpiu. Virtuoziška ir nepaprastai emocionali programa klausytojus nuneš į giliausių minčių vandenyną bei sužadins tauriausius žmogiškuosius jausmus.    

ROBERTAS LOZINSKIS yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas ir Grand Prix laimėtojas. Jis pelnė laurus tarptautiniuose konkursuose Didžiojoje Britanijoje, Čekijoje, Graikijoje, Vokietijoje, Italijoje, Latvijoje bei Lietuvoje. 2015 m. gegužės mėn. jis tapo geriausiu Didžiosios Britanijos pianistu – studentu Newbury Spring Festival Sheepdrove Piano Competition konkurse Anglijoje atstovaudamas Karališkąją Škotijos konservatoriją. 2015 m. rugsėjį Tarptautiniame M.K.Čiurlionio pianistų konkurse Vilniuje Robertas pelnė I – ąją premiją, publikos simpatijų prizą, bei spec. prizą už geriausiai atliktus M.K.Čiurlionio kūrinius. Robertas Lozinskis 2010 m. baigė Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją, mokytojos - ekspertės Birutės Kumpikienės klasę. Vėliau baigė bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Zbignevą Ibelgauptą. 2012 – 2013 metais studijavo Berlyno menų universitete pas prof. Eleną Lapitskają. Šiuo metu Robertas yra Karališkosios Škotijos konservatorijos magistrantas, jo specialybės dėstytojas - profesorius Fali Pavri.

Dar būdamas 14 metų GLEB PYŠNIAK kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien legendinės vio-lončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse, tokiose kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Rygos Singonietta, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. Aukščiausius įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, o 2006 metais už Lietuvos vardo garsinimą G. Pyšniak apdovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus. Pirmoji mokytoja Tatjana Kuc atvedė vio-lončelininką į muzikinį kelią, kurį vėliau praturtino studijos pas prof. Rimantą Armoną ir prof. Johannesą Meissl bei susitikimai ir meistriškumo pamokos pas Yo-Yo Ma, Mstislavą Rostropovičių, Silviją Sondeckienę ir Heinrichą Schiffą. Daugiau informacijos: www.glebpysniak.com
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Dedikacija Rachmaninovui | Gleb PYŠNIAK, Robertas LOZINSKIS Pn 2017-12-29 18:30 Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 11.40 - 14.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Goštauto g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Įmonės kodas 303224736