Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DEGANTI ČELĖ

S 2018-05-27 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
11.38 - 14.00
Gegužės 27 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

DEGANTI ČELĖ

Solistas
AUGUSTAS GOCENTAS, violončelė

Programa
J. S. Bach Siuita violončelei Nr. 4, Es-dur, BWV 1010
M. Stahel „La folia“
C. A. Piatti Kaprisai, Op. 25 Nr. 6 ir 7
G. Cassado Siuita violončelei solo
G. Ligeti Sonata violončelei solo
K. Penderecki „Violoncello totale“
 
„Muzika – lyg žaidimas garsais, tembrais ir pauzėmis, kuriuo siekiu kurti stiprius išgyvenimus bei sutirštintų spalvų nuotaikas“, – sako jaunas, savita grojimo technika pasižymintis atlikėjas.

Augustas Gocentas – Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos absolventas (mok. Ramutės Kalnėnaitės kl.), nuo 2016-ųjų metų studijuojantis Helsinkio Sibelijaus akademijoje, profesoriaus Martti Rousi klasėje. Tai – muzikos profesionalų pripažintas ir puikiai įvertinas jaunosios kartos atlikėjas, kurio talentą rėmė net Mstislavo Rostropovičiaus bei Sauliaus Karoso labdaros ir paramos fondai. Violončelininkas tobulinosi pas profesorius N. C. Jonesą, S. Kaljanovą, C. Stinsoną, J. Voglerį, V. Sondeckį, E. Bronzi, M. Leskovarą, o 2017-aisiais metais žymaus Miuncheno aukštosios muzikos ir teatro mokyklos profesoriaus Wen-Sinn Yango kvietimu dalyvavo Rutesheimo violončelės akademijos (Vokietija) meistriškumo kursuose.

A. Gocentas yra I-jo Nacionalinio forumo „Ars Lituanica“ (2014) ir konkurso „Kaunas Sonorum“ (2015) pagrindinių prizų –  Grand Prix laimėtojas, o taip pat – dešimties tarptautinių ir respublikinių konkursų Estijoje, Slovakijoje, Lietuvoje laureatas ir diplomantas, žiuri komisijų pažymėtas kaip muzikantas, turintis savitą atlikimo stilių.

Atlikėjas daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienio šalyse, dalyvauja įvairiuose festivaliuose ir paramos projektuose. Jis grojo su Lietuvos kameriniu orkestru (dir. Modestas Pitrėnas), Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (dir. Martynas Staškus), Šv. Kristoforo kameriniu orkestru (dir. Donatas Katkus). 2016 metų rudenį violončelininkas dalyvavo orkestro „Kremerata Baltica“ koncertiniame ture ,,Middle-east“, 2017-aisiais grojo jungtiniame Džuliardo (JAV) ir Sibeliaus (Suomija) mokyklų orkestre.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DEGANTI ČELĖ S 2018-05-27 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.38 - 14.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta