logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

DESERTAS IŠ VIENOS

S 2023-05-28 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Gegužės 28 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


DESERTAS IŠ VIENOS
Teatralizuotas koncertas

BARBORA VALIUKEVIČIŪTĖ, smuikas
VLADAS BARANAUSKAS, aktorius
EVELINA PILIPAVIČIŪTĖ, fortepijonas

Programa
F. Kreisler, V. Monti, R. Strauss ir kitų kompozitorių kūriniai iš smuiko repertuaro aukso fondo.

Tai žaismingas, ilgesingas, romantiškas, šmaikštus, dialogiškas ir unikalus teatralizuotas muzikinis renginys nukeliantis į XIX a. pabaigos Vieną. Į Vieną, kuri kvepia kava ir pirmosiomis kavinėmis, Dunojumi, aistra, šokiu bei pašėlusiai virtuoziška Frico Kreislerio muzika, sklindančia iš teatrų ir bohemiškų koncertų salonų, iš rūmų ir namų, iš Dunojaus bangų, iš stulbinančios architektūros...

„Užtenka koncertų metu sėdėti rimtais, įsitempusiais veidais. Norisi, kad moterys būtų atviresnės, o vyrai – jausmingesni, dėmesingesni. Norime, kad žiūrovai pamatytų, jog ir muzikantai geba šmaikštauti, pasakoti juokingus nuotykius, pamerkti akį publikai ir paflirtuoti. Siekiame sukurti tikrą šventę ir kartu pasilinksminti lyg tikroje XIX a. Vienos vakaronėje“, – kalba atlikėjai.

Barbora Valiukevičiūtė bakalauro laipsnį įgijo Manheteno muzikos mokykloje (Manhattan School of Music) profesoriaus Grigorjaus Kalinovskio smuiko klasėje bei Stony Brook Universitete (State University of New York at Stony Brook) profesoriaus Philipo Setzerio ir Emersono styginių kvarteto klasėje. Magistro laipsnį atlikėja įgijo DePaul universitete (DePaul University) profesoriaus Ilja Kalerio smuiko klasėje.

Smuikininkės griežiamų rečitalių bei kamerinės muzikos publika klausėsi tokiose garsiausiose pasaulio koncertų salėse kaip „Metropolitan Museum Concert Hall“, „Veronica Hagman Hall“, „Staller Center for The Arts“ ( JAV), „Auditorium al Duomo“ Florencijoje (Italija), „Fukuoja Across Hall“ (Japonija). Jos scenos partneriais buvo Ieva Jokubavičiūtė, Raul Rodriguez, Leon Livshin, Vadim Gluzman, Miles Masicotte ir kt.

Evelina Pilipavičiūtė studijavo Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, kur įgijo du bakalauro laispnius: fortepijono atlikėjos (prof. Rūta Rikterė) ir dainavimo specialybės (prof. Vladimiras Prudnikovas). Ji dalyvavo įvairiuose meistriškumo kursuose: pianistų G. Aleknos, E. Minkštimo, F. Pavri, B. Vainiūnaitės, G. Bandzinaitės, J. Fisher, N. Ralytės bei dainininkų V. Rein, R. Lampsatytės, S. Skjervoldo ir kitų pamokose.

E. Pilipavičiūtė aktyviai koncertuoja ir kaip dainininkė, ir kaip koncertmeisterė. Ji yra pasirodžiusi tokiuose tarptautiniuose festivaliuose: kamerinės muzikos festivalis „Avanti“ (Kaunas, 2014), „Mikkeli Music Festival XXII“ (Suomija, 2014), „Faberge Ball“ su Kauno miesto simfoniniu orkestru (Pernu, 2016). 2013 metais VIII tarptautiniame Klaudia Taev operos solistų konkurse atlikėja pelnė geriausios koncertmeisterės apdovanojimą. Pianistė dirba VDU Muzikos akademijoje ir J. Gruodžio konservatorijoje koncertmeistere.

Vladas Baranauskas – Lietuvos teatro ir kino aktorius. Nuo 1969 metų – Šiaulių dramos teatro aktorius, nuo 1996 metų – šio teatro trupės vedėjas. Vaidino Lietuvos televizijos ir radijo spektakliuose. Jis sukūrė per 100 vaidmenų teatre, monospektaklį „Lietuvos lopymas“ (pagal Vlado Putvinskio-Pūtvio laiškus), filmavosi Lietuvos ir Rusijos meniniuose kino filmuose.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DESERTAS IŠ VIENOS S 2023-05-28 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Renginys DESERTAS IŠ VIENOS
Data / Laikas S 2023-05-28 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 16.00 - 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Renginys DESERTAS IŠ VIENOS
Data / Laikas S 2023-05-28 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 16.00 - 20.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BÉSAME MUCHO BÉSAME MUCHO Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Pirkti bilietą BUVAU! MYLĖJAU! Teatrinė-muzikinė impresija Ievai Simonaitytei BUVAU! MYLĖJAU! Teatrinė-muzikinė impresija Ievai Simonaitytei Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Pirkti bilietą VAKARAS-NAKTIS-RYTAS VAKARAS-NAKTIS-RYTAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Pirkti bilietą DUO VYTAUTAS LABUTIS / ANDRIUS BALACHOVIČIUS DUO VYTAUTAS LABUTIS / ANDRIUS BALACHOVIČIUS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti