Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DIDYSIS KALĖDINIS KONCERTAS

K 2017-12-21 18:00
Koncertų salė Saulė, Šiauliai
15.00 - 25.00
VAIDAS VYŠNIAUSKAS (tenoras)

Vaidas Vyšniauskas (užsieny žinomas Kristian Benedikt vardu) yra kelių respublikinių konkursų laureatas ir tarptautinį pripažinimą turintis tenoras. Dar būdamas studentas debiutavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre: 1994 m. 03 26 atliko Gastono vaidmenį Dž.Verdžio operoje "Traviata".

1983-1989 Vaidas Vyšniauskas dainavo vaikų ir jaunuolių chore "Ąžuoliukas" ir mokėsi prie šio kolektyvo esančioje muzikos mokykloje. Čia įgijo pirmuosius muzikinius bei dainavimo įgūdžius.
1990-1997 dainininkas studijas tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas žymųjį Lietuvos tenorą profesorių Virgilijų Noreiką. 1995 igijo bakalauro, o 1997 - magistro diplomus.

Specializuodamasis įvairių žanrų tenoro vaidmenyse solistas sukūrė eilę vaidmenų tiek operose, tiek operetėse, tiek miuzikle. Tai Kasijus "Otele", Barinkajus "Čigonų barone", Tonis "Vestsaido istorijoje", Alfredas "Traviatoje", Kastytis "Jūratėje ir Kastytyje" ir kitus.

Nuo pat savo kūrybinės karjeros pradžios solistas pasižymėjo artistiškumu ir muzikiniu lankstumu.
Nuo 1994 daininkas sėkmingai koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribų.
1997 koncertavo JAV ir Kanadoje: Čikagoje, Los Angeles, Klyvlende, Detroite, Toronte, Montrealy, Sankt-Peterburge ir kt.
1997 Sankt-Peterburgo Mažajam teatre debiutavo Lenskio vaidmenyje P.I.Čaikovskio operoje "Eugenijus Oneginas".
2001-2005 tobulinosi pas įvairius pedagogus užsienyje.
2001 koncertavo su Violeta Urmanavičiūte (Urmana) Niujorke ir Vašingtone .
2002  su maestro M.Viotti, P.Domingu ir V.Urmana Miunchene dalyvavo įrašant A.Ponchielli operą "La Gioconda" (įdainavo Isepo partiją).
Tais pačiais metais Rygoje (Latvija) dalyvavo originaliame A.Lediajevo projekte - miuziklo "Erškėčių krūmas" pastatyme (atliko Dievo ariją).
2005 perklauos metu padainavęs maestro V.Gergijevui, buvo pakviestas  į operos "Karmen" pastatymą Marinskio teatre (Sank-Peterburgas, Rusija), kur atliko Choze vaidmenį.
2005 su kolegomis Audriu Rubežiumi ir Kęstučiu Alčiauskiu Vaidas Vyšniauskas subūrė trijų tenorų kolektyvą "Tiesiog 3".  Yra populiarūs ir  laukiami įvairiuose muzikiniuose renginiuose.
2006 solistas debiutavo Estijos nacionalinėje operoje (Talinas) atlikdamas Kanijo vaidmenį "Pajacuose". Nuo tada solistas neatsiejamas nuo Estijos kultūrinio gyvenimo.
2007-2008 dainininkas debiutavo eilėje pagrindinių vaidmenų. Tai Hofmanas (Ž.Ofenbacho „Hofmano istorijos"), Kavaradosi (Dž.Pučinio „Toska"), Hercogas bei Manriko (Dž.Verdžio „Rigoletas" bei „Trubadūras"), kuriuos ir toliau sėkmingai dainuoja Tartu Vanemuines operos teatre.
2008 puikiai pasirodė LTV projekte „Triumfo arka", pelnydamas televizijos žiūrovų simpatijas bei deramai užsitarnaudamas populiarumą Lietuvoje.
Pastaruoju metu Vaidas Vyšniauskas koncertuoja Pabaltijo šalių koncertų salėse ir vaidina įvairiuose operos muzikiniuose teatruose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DIDYSIS KALĖDINIS KONCERTAS K 2017-12-21 18:00 Koncertų salė Saulė, Šiauliai 15.00 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Tilžės g. 140 Šiauliai Lietuva
Organizatorius
Šiaulių koncertinė įstaiga
Šiaulių koncertinė įstaiga
Įmonės kodas 302296914