logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Dmitrijus Bykovas. Naujas pasaulis. Poezijos koncertas su pokalbiais Vilniuje

Pr 2024-06-03 19:00
Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius

Dmitrijus Bykovas (Дмитрий Быков)

Naujas pasaulis

Poezijos koncertas su pokalbiais Vilniuje

Birželio 3 d., 19:00 val.
 

Birželio 3 dieną Vilniuje – vienintelis poeto, rašytojo ir žurnalisto Dmitrijaus Bykovo pasirodymas su nauja autorine programa.

Žinoma. Galima užsiimti savišvieta, skaityti, klausytis tinklalaidžių, bet svajonė, net nesuformuluota žodžiais, buvo tokia: ateiti pasiklausyti gyvo žmogaus. Ypač jei šis asmuo yra Bykovas.

Kas dar taip moka - ne tik nenuvilti, bet ir nepasikartoti? Kartkartėmis pristatant kažką naujo, vis galingesnio – nors kaskart atrodo, kad galingesnis jau nebeįmanomas. Šiandien, kai visi pasaulio poliai pasislinko, gyvas susitikimas su tokio lygio poetu, rašytoju ir mąstytoju tampa tikru įvykiu.

„Aš vis tik esu poetas, todėl mielai skaitysiu jums poeziją. Per pastaruosius metus Amerikos valstijose parašyti eilėraščiai man pačiam nėra visiškai aiškūs. Tai tikrai nauja šviesa, kuri mane užklupo gana netikėtai. Jie daug paprastesni nei anksčiau ir, ko gero, laisvesni. Ir nepaisant visko, jie yra laimingesni, nes pagaliau nustojau drovėtis savęs“, – sako Dmitrijus Bykovas.

Bet, žinoma, renginio vakare Vilniuje bus ne tik poezija. Kiekviename Bykovo koncerte antroji dalis prasideda atsakymais į krūvą raštelių. Tai ta vakaro dalis, kurios gerbėjai jokiu būdu nepraleis. Tai ypatingas džiaugsmas. Pačioje vakaro pradžioje Dmitrijus Lvovičius sako: „Tikiuosi iš jūsų maksimalaus skaičiaus raštelių - su pageidavimais, aštriais klausimais ir komentarais, pamąstymais! Ir nei vienas raštelis neliks neatsakytas”.

Literatūra padeda tais laikais, kai nematyti perspektyvų, kai viskas neįprastai aštrėja: meilė, įsitraukimas į didelę istoriją ir, galbūt, tam tikras pasmerktumas. Pakalbėkime apie tai, kas su mumis vyksta, ir pabandykime įžvelgti tą naują šviesą naujam gyvenimo supratimui.

Dmitrijus Bykovas – poetas, rašytojas, žurnalistas, dėstytojas, kino kritikas, scenaristas, ilgametis projekto „Tiesioginė kalba“ dėstytojas, autorinės programos „Vienas“ vedėjas, projekto „Pilietis poetas“ bendraautoris. Daugelio literatūrinių apdovanojimų laureatas, literatūros dėstytojas. Prinstono universiteto kviestinis profesorius. Dešimčių knygų, eilėraščių rinkinių ir straipsnių autorius.

Renginio informacija:

Apytikslė trukmė: 1 valanda 30 minučių

Vieta: Legendos klubas, Kalvarijų g. 85 Vilnius

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Dmitrijus Bykovas. Naujas pasaulis. Poezijos koncertas su pokalbiais Vilniuje Pr 2024-06-03 19:00 Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius 46.50 - 66.50
Renginys Dmitrijus Bykovas. Naujas pasaulis. Poezijos koncertas su pokalbiais Vilniuje
Data / Laikas Pr 2024-06-03 19:00
Renginio vieta Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
Kaina 46.50 - 66.50
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Pryamaya OÜ
Pirita tee 26f-11 Kesklinna linnaosa, Tallinn
+37128323990; buro@pryamaya.eu
Įmonės kodas: 12694781
PVM kodas EE102071937
Renginys Dmitrijus Bykovas. Naujas pasaulis. Poezijos koncertas su pokalbiais Vilniuje
Data / Laikas Pr 2024-06-03 19:00
Renginio vieta Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
Kaina 46.50 - 66.50
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti