logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Domas ir Tomas | Marijampolė

Š 2024-11-16 12:00
Marijampolės kultūros centras, Marijampolė

Vieno populiariausių mūsų šalies vaikų rašytojų Tomo Dirgėlos sukurti personažai – Domas ir Tomas – išlipa iš knygų puslapių ir kviečia vaikus bei jų tėvelius susitikti miuzikle „Domas ir Tomas: dingusių veikėjų byla“. Susitikimai su vaikų mylimais herojais įvyks net devyniuose Lietuvos miestuose.

Pagrindinius personažus vaidins ir originalias miuziklui kurtas dainas atliks profesionalūs aktoriai ir dainininkai – Simonas Storpirštis, Šarūnas Januškevičius, Oneida Kunsunga, Lina Rastokaitė, Tomas Žaibus, scenoje taip pat bus galima išvysti patį neįtikėtinų Domo ir Tomo istorijų autorių Tomą Dirgėlą.

„Kaip man visad smagu išeiti iš įprastų vaikų rašytojo darbo rėmų, taip ir mano veikėjams bus įdomu išeiti iš knygų herojams įprastų puslapių – tiek jie, tiek ir į miuziklą atėję žiūrovai susitikę visiškai kitoje aplinkoje vieni kitus pamatys visai kitokius, daug gyvesnius, net – dainuojančius. O Domas, Tomas ir kiti veikėjai pirmą sykį galės išgirsti, kaip skaitytojai jiems ploja, nes iki tol dar nei vieno savo gerbėjo nebuvo sutikę gyvai!“ – apie būsimą Domo ir Tomo scenos debiutą pasakoja rašytojas.

Miuziklo istorija, beje, taip pat pasakos apie tai, kaip pavojų nebijantys jaunieji detektyvai nusprendžia susipažinti su pasauliu už knygų ribų – tačiau pasileidę į naują nuotykį vaikai patenka į... spąstus. Kaip šį kartą Domui, Tomui ir Upei pavyks nugalėti blogiukus?

Tomas Dirgėla dirbs abejose naujojo miuziklo vaikams pusėse – tiek scenoje, tiek visame kūrybos procese.

„Visada smagu matyti ne tik galutinį rezultatą, bet ir kaip iki jo einama, pradedant rašomu scenarijumi, repeticijomis, baigiant vaidmeniu scenoje ir rodant miuziklą Lietuvos miestų scenose, – sako jis. Rašytojas prideda, jog nors kūriniai scenai jam nėra naujiena, kuriant scenarijų šį kartą reikėjo galvoti ne tik apie įprastus dialogus, bet ir apie dainas. Tačiau ir tai daryti jam patinka – laisvu nuo rašymo laiku T. Dirgėla groja ir dainuoja su kitu bičiuliu rašytoju.

Vaikų literatūros premiją gavęs autorius įsitikinęs, kad miuziklo komanda – tikri profesionalai. Tokie dideli projektai jam visuomet atrodė kaip sunkiai įsivažiuojantis dalykas, tačiau pasiruošimas „Domo ir Tomo“ miuziklo premjerai vyksta greitai ir itin sklandžiai.

„Labiausiai džiaugiuosi dėl komandos pasitikėjimo: tiek į mano rankas atiduodant miuziklo scenarijaus ir dainų kūrimą, tiek ir dėl pasiūlymo scenoje pasirodyti pačiam. O kai gauni tiek pasitikėjimo, tai automatiškai atsiranda ir noras viską padaryti maksimaliai geriausiai kaip tik gali.“

Muzikinių projektų agentūros „Pepper Live“ prodiusuojamam miuziklui „Domas ir Tomas: dingusių veikėjų byla“ dainas kuria talentingas kompozitorius Faustas Venckus, dirbantis su tokiais populiariais Lietuvos atlikėjais kaip Jazzu, Mantas Jankavičius, Giedrė ir kiti. Miuziklą režisuoja Mantas Verbiejus – jo darbų sąraše puikuojasi tokie kūriniai kaip miuziklas „Lituanika“, vaikiškai spektakliai „Didžioji teleportacija“, „Laimė yra lapė“ ir kiti.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Domas ir Tomas | Marijampolė Š 2024-11-16 12:00 Marijampolės kultūros centras, Marijampolė 16.00 - 25.00
Renginys Domas ir Tomas | Marijampolė
Data / Laikas Š 2024-11-16 12:00
Renginio vieta Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
Kaina 16.00 - 25.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 11:00
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 1 m. imtinai, neužimant papidomos sėdimos vietos.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Marijampolės kultūros centras
Vilkaviškio g. 2 Marijampolė Lietuva
Organizatorius
Trendis UAB
V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius 08237 Vilnius
+37067847601/ simonas@pepperlive.lt (d.d. nuo 10 iki 18 val.)
Įmonės kodas: 305137162
PVM kodas ND
Renginys Domas ir Tomas | Marijampolė
Data / Laikas Š 2024-11-16 12:00
Renginio vieta Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
Kaina 16.00 - 25.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Domas ir Tomas | Ukmergė Domas ir Tomas | Ukmergė Ukmergės kultūros centras, Ukmergė
Pirkti bilietą Domas ir Tomas | Kaunas Domas ir Tomas | Kaunas VDU didžioji salė, Kaunas
Pirkti bilietą Domas ir Tomas | Klaipėda Domas ir Tomas | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pirkti bilietą Domas ir Tomas | Vilnius Domas ir Tomas | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti