logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Donatas Montvydas | Valentino dienos koncertas su styginių kvartetu

Pr 2022-02-14 18:00
Vaidilos teatras, Vilnius

Visų mylimas atlikėjas, dainų kūrėjas, nuostabaus balso savininkas Donatas Montvydas kviečia pasitikti Šv. Valentino dieną drauge. Koncerto metu atlikėjas ruošia ypatingai šventišką programą, kuri puikiai tiks kiekvienam romantikui ar įsimylėjėliui.
 

Vasario 14-tą dieną Vilniaus „Vaidilos” teatre Jūsų laukia romantiškas vakaras su Donato Montvydo dainomis. Ypatingą Valentino dienos vakarą populiariausi atlikėjo kūriniai skambės lydimi styginių kvarteto garsų ir kurs nepaprastai jaukų bei nuoširdų jausmą. Kūrinius dar labiau pagyvins profesionali gyvo garso grupė.
 

Koncerte atmosferą sukurs akustiškai skambantys populiariausi atlikėjo kūriniai „Kol Vakaras Ilgas”, „17”, „Kai Nieko Kito Nelieka Man” ir daugelis kitų, o romantika dvelks tokie kūriniai, kaip „Šoku Ne Vienas”, „Mano Vasara”, „Ryto saulė”

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Donatas Montvydas | Valentino dienos koncertas su styginių kvartetu Pr 2022-02-14 18:00 Vaidilos teatras, Vilnius
Svarbi informacija
Šiam koncertui reikalingas Galimybių pasas. Pasą galima gauti nemokamai pasiskiepijus, persirgus Covid-19 arba sulaukus neigiamo tyrimo rezultato.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Vaidilos teatras
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
DMO MUSIC GROUP, UAB
Čiurlionio g. 19-24, Vilnius
info@dmomusicgroup.com/+370(636)55500
Įmonės kodas: 305137422