logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Donatas Montvydas ''1987''

Pr 2021-12-27 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
21.00 - 40.00

Įspūdingas DONATO MONTVYDO „1987” šou Žalgirio arenoje

Ką tik visose skaitmeninėse muzikos platformose gerbėjams į rankas atidavęs savo naujausią albumą „1987“, Donatas Montvydas nesiruošia sustoti. Priešingai – su galinga jėga jis grįžta į Kauno „Žalgirio“ areną.

„Žalgirio“ arenoje įvyksiantis koncertas kruopščiai dėliojamas, o prie vizualinių ir techninių sprendimų prisideda talentingiausi Lietuvos kūrėjai.

Įspūdingas šou Kaune – tai duoklė ką tik pasirodžiusiam albumui „1987“. Būtent jis paskatino sukurti koncerto konceptą, kur dar ryškiau atsispindės atlikėjo muzikinė kelionė, asmeniniai išgyvenimai, jausmai, kuriuos jis suguldė į vieną atviriausių savo albumų.

Šiame koncerte bus įgyvendinti tokie užmojai, kaip milžiniškos kinetinės platformos kabančios ore, išskirtinis scenos išplanavimas leidžiantis išnaudoti visas arenos galimybes, muzikiniai akcentai palydėti pirotechnikos naujovėmis. Garsas yra tik viena iš sudedamųjų šou emocinio efekto dalių, tikslas yra įtraukti žiūrovą į pasirodymą ir tapti jo dalimi, provokuojant visus įmanomus pojūčius.

– Čia skambės ne tik geriausi hitai, o ir šiuo metu muzikos topuose vyraujančios D. Montvydo  naujausio albumo dainos. Gruodžio 27-ą dieną Kaune į sceną žengs ir puikiai žinomi atlikėjai bei ypatingi svečiai, itin daug dėmesio bus skirta vizualiniams sprendimams, bus renkama profesionaliausių šokėjų komanda, kurie drauge su atlikėju parodys įspūdingų choreografijų šou.

Ištikimiausi gerbėjai galės ne tik įsigyti limituoto tiražo albumo „1987“ vinilinę plokštelę, bet ir bilietus į fanų zoną, kuri suteiks galimybę patekti į užkulisius ir pasimatyti su pačiu atlikėju.

Bilietai brangs.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Donatas Montvydas ''1987'' Pr 2021-12-27 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 21.00 - 40.00
Svarbi informacija

Šiam koncertui reikalingas Galimybių pasas. Pasą galima gauti nemokamai pasiskiepijus, persirgus Covid-19 arba sulaukus neigiamo rezultato.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galima kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6m. su suaugusiu lydinčiu asmeniu
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
2021-202 m. sezono klubo nariai bilietus perka nuo 2021.10.05 – 2020.10.18 d. (imtinai) . Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo 2021.10.19


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
DMO MUSIC GROUP, UAB
Čiurlionio g. 19-24, Vilnius
info@dmomusicgroup.com/+370(636)55500
Įmonės kodas: 305137422
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) GREGORY PORTER & KAUNAS CITY SYMPHONY ORCHESTRA PopuliarusPopuliarus(Perkeltas) GREGORY PORTER & KAUNAS CITY SYMPHONY ORCHESTRA Kauno Žalgirio arena, Kaunas 39.00 - 84.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Baltos varnos Baltos varnos Kauno Žalgirio arena, BOSCA amfiteatras, Kaunas 16.00 - 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Koncertas pagal kino filmą ''Liūtas Karalius''. Kaunas All Stars Gospel Choir ir Monika Marija Koncertas pagal kino filmą ''Liūtas Karalius''. Kaunas All Stars Gospel Choir ir Monika Marija Kauno Žalgirio arena, BOSCA amfiteatras, Kaunas 27.00 - 31.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Kaunas) Monika Linkytė / kalėdinis koncertas PopuliarusPopuliarus(Kaunas) Monika Linkytė / kalėdinis koncertas Kauno Žalgirio arenos amfiteatras, įėjimą Amfiteatras 2, Kaunas 20.00 - 30.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SEL KAUNAS PopuliarusPopuliarusSEL KAUNAS Kauno Žalgirio arena, Kaunas 28.00 - 59.10
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!