logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Donatas Montvydas ''1987''

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Įspūdingas DONATO MONTVYDO „1987” šou Žalgirio arenoje

Ką tik visose skaitmeninėse muzikos platformose gerbėjams į rankas atidavęs savo naujausią albumą „1987“, Donatas Montvydas nesiruošia sustoti. Priešingai – su galinga jėga jis grįžta į Kauno „Žalgirio“ areną.

„Žalgirio“ arenoje įvyksiantis koncertas kruopščiai dėliojamas, o prie vizualinių ir techninių sprendimų prisideda talentingiausi Lietuvos kūrėjai.

Įspūdingas šou Kaune – tai duoklė ką tik pasirodžiusiam albumui „1987“. Būtent jis paskatino sukurti koncerto konceptą, kur dar ryškiau atsispindės atlikėjo muzikinė kelionė, asmeniniai išgyvenimai, jausmai, kuriuos jis suguldė į vieną atviriausių savo albumų.

Šiame koncerte bus įgyvendinti tokie užmojai, kaip milžiniškos kinetinės platformos kabančios ore, išskirtinis scenos išplanavimas leidžiantis išnaudoti visas arenos galimybes, muzikiniai akcentai palydėti pirotechnikos naujovėmis. Garsas yra tik viena iš sudedamųjų šou emocinio efekto dalių, tikslas yra įtraukti žiūrovą į pasirodymą ir tapti jo dalimi, provokuojant visus įmanomus pojūčius.

– Čia skambės ne tik geriausi hitai, o ir šiuo metu muzikos topuose vyraujančios D. Montvydo  naujausio albumo dainos. Gruodžio 27-ą dieną Kaune į sceną žengs ir puikiai žinomi atlikėjai bei ypatingi svečiai, itin daug dėmesio bus skirta vizualiniams sprendimams, bus renkama profesionaliausių šokėjų komanda, kurie drauge su atlikėju parodys įspūdingų choreografijų šou.

Ištikimiausi gerbėjai galės ne tik įsigyti limituoto tiražo albumo „1987“ vinilinę plokštelę, bet ir bilietus į fanų zoną, kuri suteiks galimybę patekti į užkulisius ir pasimatyti su pačiu atlikėju.

Bilietai brangs.

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti