logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Donatas Montvydas ''360''

T 2023-12-27 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Donatas Montvydas 360

Vienas ryškiausių atlikėjų Donatas Montvydas savo gerbėjams neleidžia atsikvėpti po galingo „2057“ koncerto ir jau dabar kviečia į savo svarbiausią metų koncertą. Gruodžio 27 dieną Kauną sudrebins „360“ laipsnių koncertas, kuris kvies kartu išgyventi unikalias muzikines patirtis transformuotoje „Žalgirio“ arenos erdvėje.

Atlikėjas Donatas Montvydas savo koncertais formuoja naujus standartus, kurie viršija ne tik gerbėjų, bet ir meno srities profesionalų lūkesčius. Kiekvieną kartą nustebina vis didesniu bei itin kokybišku šou Lietuvos scenoje, kurie prilygsta pasauliniams turams. Atlikėjas pasakoja, kad nauji iššūkiai jį brandina kaip kūrėją, todėl šį kartą yra pasiruošęs visą savo energiją skirti šiam „360“ konceptui įgyvendinti.

Žalgirio arenos scena transformuosis į visai kitą, dar intymesnę erdvę – scena bus įrengta arenos viduryje ir apsupta minios iš visų pusių. Šis neįprastas techninis sprendimas su įspūdinga projekcija atlikėjui leis būti dar arčiau savo klausytojų ir sukurs dar didesnį bendrumo jausmą.

Informacija fanų zonai: Atskiras įėjimas į koncertą, galimybė po renginio nusifotografuoti su Donatu Montvydu, dovana ir koncerto akreditacija.

Donatas Montvydas „360” jau gruodžio 27, Kauno „Žalgirio arena“. Bilietai brangs.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Donatas Montvydas ''360'' T 2023-12-27 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 32.10 - 51.35
Renginys Donatas Montvydas ''360''
Data / Laikas T 2023-12-27 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 32.10 - 51.35
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: 
iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: 
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų į šį renginį. Nauji klubo nariai bilietus perka nuo rugsėjo 1 d.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
DMO MUSIC GROUP, UAB
Čiurlionio g. 19-24, Vilnius
info@dmomusicgroup.com/+370(636)55500
Įmonės kodas: 305137422
Renginys Donatas Montvydas ''360''
Data / Laikas T 2023-12-27 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 32.10 - 51.35
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ART KAUNAS. Tarptautinis menų festivalis ART KAUNAS. Tarptautinis menų festivalis - Kauno Žalgirio arena, įėjimas Amfiteatras2, Kaunas
Pirkti bilietą 50 Cent / THE FINAL LAP TOUR 2023 50 Cent / THE FINAL LAP TOUR 2023 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą ATB LIETUVOJE 2023 PopuliarusPopuliarusATB LIETUVOJE 2023 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Beissoul & Einius Mysterious dream PopuliarusPopuliarusBeissoul & Einius Mysterious dream Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti