logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

DONATAS MONTVYDAS

Š 2024-07-13 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

RASK PAPARČIO ŽIEDĄ! Nuo birželio 20 d. iki birželio 24 d. imtinai.

Šiame “Seven Live” organizuojamose koncerte galimybė susirasti pigiausia bilietą. Kaina 9 eur arba 15 eur.

Bilietų kiekis ribotas, tad nesnausk ir rask paparčio žiedą!

----

Vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų Donatas Montvydas kviečia visus pajūrio gyventojus ir atostogautojus liepos 13 dieną susitikti Palangos koncertų salėje, kur atmosferą kaitins savo hitais, šokių judesiais ir unikaliu šou.

Didžiausias šalies arenas kasmet drebinantis atlikėjas turi itin platų muzikos repertuarą – nuo šokti verčiančių ritmų iki jaudinančių baladžių – o kiekvienas jo pasirodymas yra unikali patirtis, klausytojams suteikianti džiaugsmo ir įkvėpimo.

D. Montvydo teigimu, pasirodymas liepos 13-ąją bus vienintelis toks atlikėjo šou šią vasarą, o kūriniai, kuriuos koncertuose kartu dainuoja tūkstantinės minios, skambės visai kitaip ir nepaliks abejingų.

Neišsemiamu talentu, charizma ir didžiule energija Lietuvos muzikos padangėje išsiskiriantis hitų autorius garsėja itin profesionaliu požiūriu į kiekvieną savo pasirodymą, o sau kelia tik pačius aukščiausius standartus, todėl žiūrovų pajūryje laukia labai kokybiškas šou.

Praėjusiais metais pasirodę D. Montvydo kūriniai „Jausmai“ ir „Mergaitės nori mylėt“ muzikos platformose bendrai jau yra surinkę virš septynių milijonų perklausų, o šį vasarį dienos šviesą išvydo ir hito „Mergaitės nori mylėt“ šokių remiksas.

D. Montvydo šou pristato įmonė „Seven Live“, šiemet dirbanti ir prie tokių projektų, kaip Lino Adomaičio, Angelou, Ievos Dūdaitės, Vienos Mocarto orkestro, „Edith Piaf. The Show“, „Žemaitukų“, „Golden Parazyth“, „Los Secretos de Pablo“ ar „Kamanių Šilelio“ koncertų.

Audringas Donato Montvydo pasirodymas vyks liepos 13 dieną Palangos koncertų salėje, o renginio bilietus platina didžiausia šalies bilietų platinimo svetainė „Bilietai.lt“.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DONATAS MONTVYDAS Š 2024-07-13 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 15.00 - 55.00
Renginys DONATAS MONTVYDAS
Data / Laikas Š 2024-07-13 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 15.00 - 55.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Įmonės kodas: 126283485
PVM kodas LT262834811
Renginys DONATAS MONTVYDAS
Data / Laikas Š 2024-07-13 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 15.00 - 55.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Linas Adomaitis Vandenynai Linas Adomaitis Vandenynai Palangos koncertų salė, Palanga
*
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH VU Botanikos sodas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti