Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

D.Razauskas ir S.Petreikis. Jubiliejinis dešimtmečio koncertas | Kaunas

S 2017-04-23 19:00
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Įvykęs renginys
D.Razauskas ir S.Petreikis. Jubiliejinis dešimtmečio koncertas

"Šviesų paveikslai. Pasaulio muzikos instrumentai. Poezija. Elektronika."


Šviesų paveikslai. Pasaulio muzikos instrumentai. Poezija. Elektronika. Tai raktiniai žodžiai, kuriais būtų galima apibūdinti iš esmės neapibūdinamą Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio specialų jubiliejinį dešimtmečio koncertą 2017 m. balandžio 23 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Lygiai prieš 10 metų, kovo mėnesį susipažino ir kartu groti pradėjo unikalus multiinstrumentininkas, trimitininkas, pasaulio muzikos kūrėjas, improvizatorius Saulius Petreikis ir poetas, dainų autorius, scenos maištininkas Domantas Razauskas. Savo tragiškai žuvusio bičiulio atminimui susibūrę muzikantai pajuto, kad gali ir turi groti kartu. Taip prasidėjo ilgas, vaisingas, įvairus šių kūrėjų kelias.

Per dešimt metų sugroti šimtai koncertų Lietuvoje, Europoje ir kitapus Atlanto. Nei vienas tų koncertų nesikartojo, nebuvo toks pats. Nuolatinis savęs sukūrimas ir atradimas scenoje per improvizaciją, vienas kito pajautimą - esminis Sauliaus ir Domanto kūrybos principas. Ne išimtis ir jubiliejinis koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje, kuriam atlikėjai rengia specialią, niekada neskambėjusią programą gitarai, eilėms, pučiamiesiems ir kompiuteriui.

Dešimtmečio koncertą puoš šviesų meistro Arvydo Buinausko šviesų paveikslai, į kurį kviečia koncertų organizatorius „Geros muzikos ekspertai“.

Bilietų kainos 8,10,12,15 eur.
Bilietus platina nacionalinis bilietų platintojas bei filharmonijos kasa.
Daugiau informacijos tel. 867223266
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
D.Razauskas ir S.Petreikis. Jubiliejinis dešimtmečio koncertas | Kaunas S 2017-04-23 19:00 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė:
1 val. 30 min.
Nuolaidos:
- 20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
L. Sapiegos g. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius