Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DRIVE IN LIVE - gyvos muzikos koncertai

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Nors virusas nenustatytam laikui paralyžiavo pramogų sektorių, mes neketiname pasiduoti ir ieškome naujų galimybių judėti.
Kūrybos studija SHOWART, BALTAS DAŽNIS ir atlikėjai skelbia pačias geriausias naujienas - PALUKNIO AERODROME balandžio 24 dieną startuos muzikinis projektas "DRIVE IN LIVE".
Tai - gyvai atliekamų muzikos koncertų ciklas, truksiantis visą vasarą.
Renginio erdvėje jūsų laukia didelė koncertinė scena, šviesų ir video instaliacijos, o gyvo garso atlikėjų ir grupių pasirodymus saugiai stebėsite pro savo automobilio langą, girdėsite – tiesiogiai transliuojamu radijo dažniu. Tad patogiai įsitaisykite ir – kylam!

Su džiugesiu skelbiame artimiausių savaitgalių atlikėjų sąrašą:


Balandžio 24 d. GIEDRĖ KILČIAUSKIENĖ IR GRUPĖ
Balandžio 25 d. SAULĖS KLIOŠAS
Gegužės 1 d. EGIDIJUS SIPAVIČIUS IR GRUPĖ
Gegužės 2 d. KAZIMIERAS LIKŠA
Gegužės 15 d. HAPPYENDLESS (albumo pristatymo koncertas)
Gegužės 16 d. JUNIOR A

Atlikėjų sąrašas pastoviai pildomas šiame įvykyje, todėl sekite atnaujinamą informaciją.

Informacija apie projektą teikiama: info@showart.lt
Vietovė: http://sklandymas.lt/
Visos naujienos: https://bit.ly/2Kcv2SZ

Ką reikia žinoti, norint atvykti į DRIVE IN LIVE koncertus:

1.       Koncertą klausyti ir stebėti bus galima tik iš automobilio, su kuriuo atvykstama. Viename automobilyje gali būti ne daugiau kaip du žiūrovai (šis apribojimas netaikomas šeimos nariams, jeigu bus pateikti atitinkami, tai įrodantys dokumentai). Automobiliai, kuriuose bus daugiau nei du žmonės (ne šeimos nariai), bus paprašyti palikti renginio teritoriją ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.
 

2.       Siekiant maksimaliai išvengti kontaktų karantino metu, žiūrovams, atvykusiems į renginio teritoriją išlipti iš automobilio draudžiama.
Išlipti iš automobilio bus galima tik kilus sveikatos problemoms. Ir šiuo atveju žiūrovas privalo laikytis būtinųjų karantino reikalavimų ir, esant galimybei, nedelsiant grįžti į savo automobilį. Apie pablogėjusią sveikatą būtina pranešti pagalbos telefonu 112.

3.       BIO tualetai renginio metu veiks tik prie įvažiavimo į teritoriją. Norint pasinaudoti BIO tualetu, žiūrovas privalo laikytis būtinųjų karantino reikalavimų. BIO tualetus po kiekvieno apsilankymo dezinfekuos spec. tarnyba.
 

4.       Automobiliai renginio vietoje parkuojami pagal automobilio gabaritus didėjančia tvarka, laikantis parkavimo reguliuojančio darbuotojo nurodymų, kad visiems renginio dalyviams būtų užtikrintas kokybiškas vaizdas į koncerto sceną.

5.       Pasibaigus koncertui prašome laikytis parkavimą reguliuojančio darbuotojo nurodymų ir nepalikti automobilio renginio vietoje ilgiau nei būtina.

6.       Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).

7.       Renginyje nerekomenduojama dalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresniems, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis asmenims.

8.       Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.

9.       Vietų ir bilietų skaičius į kiekvieną renginį yra riboti.

10.     Automobiliai įleidžiami likus pusvalandžiui iki koncerto pradžios.

Renginys yra viešas ir bus fotografuojamas.

Renginio erdvėje jūsų laukia didelė scena, šviesų ir video instaliacijos – viskas, kaip įprastame lauko koncerte.
 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/218349792832273/

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti