logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Du fortepijono virtuozai: A. Grynyuk ir K. Uinskas

T 2022-10-05 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
8.65 - 20.00

Pianistai Alexei Grynyuk ir Kasparas Uinskas
Fortepijonų duetas

Kasparas Uinskas
Fortepijonas

 Alexei Grynyuk
Fortepijonas

Spalio 5 d.  18.00 val., 2022 m.
Kauno filharmonija

Programoje:
Wolfgang Amadeus Mozart – Sonata dviem fortepijonams K448

Claude Debussy
Maurice Ravel La Valse
Sergei Rachmaninov Siuita Nr. 2 op. 17

(Programa ir atlikėjai gali būti keičiami organizatoriaus).

 

Bilietus platina:

BILIETAI.LT ir Kauno filharmonijos kasos

Bilietų kaina: 10, 15, 20 Eur

Nuolaidos:
15% nuolaida 1 bilietui - Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems asmenims.

Organizatorius:
Naujoji muzikų karta

Spalio 5 d. pirmą kartą Kauno filharmonijoje - vienoje scenoje susitiks du fortepijono virtuozai: ukrainiečių kilmės pianistas Alexei Grynyuk ir lietuvių pianistas Kasparas Uinskas. Atlikėjai klausytojams pristatys spalvingą programą su W. A. Mozarto, C. Debussy, S. Ravelio ir kt. kūriniais.
Atskirai kaip solistai garsiausiose pasaulio koncertų salėse pasirodantys atlikėjai su nekantrumu laukia šio jų bendradarbiavimo.
Svarbiausių leidinių kritikai žavisi A. Grynyuko talentu: „Grynyukas užima svarbią vietą tarp geriausių pasaulyje“ – rašo Gramophone. „Aukščiausio meistriškumo technika ir virtuoziškumas..“ – išskiria BBC Music Magazine. „Šis ukrainietis – tai naujasis Grigorijus Sokolovas – tas pats degantis intensyvumas skambinime ir tas pats instinktyvus autoritetas muzikoje.“ – rašo International Piano leidinys. Amsterdamo žurnalas „Pianowereld Magazine“ pažymi: „...Kvapą gniaužiantis pasirodymas...atrodė, kad pats jaunasis V. Horowitzas atgimė.“ Tokijo „Chopin Magazine“: „...triuškinantis, nuostabiai tyras...didingas grojimas...jis pavergė klausytojus savo giliu muzikalumu...krištolo grynumo ir gražaus tono skambesys.“
A. Grynyukas, savo karjerą pradėjo nuo šešerių metų ir šiandien koncertuoti yra kviečiamas garsiausių pasaulio salių, tokių kaip Londono Wigmore Hall, South Bank Centre, Salle Cortot & Salle Gaveau Paryžiuje, Metropoliteno muziejaus Niujorke, Japonijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės ir daugelio kitų šalių svarbiausių salių. Pianistas pasirodė prestižiškiausiuose užsienio festivaliuose, tokiuose kaip Verbier music festival, BBC Proms festivalyje, Ravinia, Duszniki F. Chopino festivaliuose ir daugelyje kitų. Jo koncertų įrašai transliuojami daugelyje pasaulio radijų ir televizijų: BBC radijuje, Hessischer Rundfunk radijuje Frankfurte, Radio France radijuje Prancūzijoje, Ukrainos nacionaliniame radijuje, Kinijos, Ukrainos televizijose.
Šalia solinės veiklos A. Grynyukas taip pat koncertuoja su kamerine programa. Jis nuolat koncertuoja su pasauline smuiko žvaigžde Nicola Benedetti, o taip pat su violončelininku Leonard Elschenbroich, su kuriais yra subūręs Trio.
A. Grynyuko talentas taip pat įvertintas daugelyje tarptautinių konkursų, kuriuose jis laimėjo pirmąsias vietas, tai – Dyagilev konkursas Maskvoje, Vladimiro Horowitzo konkursas Kijeve, Pianistų konkursas Šanchajuje Kinijoje. A. Grynyukas studijavo Kijevo Konservatorijoje Valerijaus Kozlovo klasėje, o vėliau studijas tęsė Karališkame muzikos koledže Londone.
Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas K. Uinskas koncertuoja pagrindinėse pasaulio salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy Center, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonija, Madrido Filharmonija, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Šie tarptautiniai pasirodymai akimirksniu pelnė aukščiausius kritikų įvertinimus bei klausytojų pripažinimą.
“...didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review) “…jo interpretacijos peržengia visus limitus...” Berlin Philharmonie (Klassik in Berlin) “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard international) – pianisto K. Uinsko skambinimu žavisi kritikai.
2021 m. vasarą K. Uinskas buvo antrą kartą pakviestas dalyvauti legendinės pianistės Marthos Argerich festivalyje Hamburge, kur jis kartu su violončelininku Alexandru Kniazevu pasirodė Hamburgo Laeiszhalle. Pirmą kartą šiame festivalyje pianistas K. Uinskas koncertavo 2018 m. duete su pianistu Evgeni Bozhanov. Po itin sėkmingo K. Uinsko ir A. Kniazevo pasirodymo M. Argerich festivalyje belgų kompanija Avanticlassic šių metų pradžioje išleido dueto kompaktinę plokštelę. Joje atlikėjai įrašė itin retai violončele ir fortepijonu atliekamas Johanneso Brahmso sonatas altui ir fortepijonui bei Keturias gedulingas dainas op. 121, vienus paskutiniųjų vokiečių romantiko opusų.
Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Royal Chamber Orchestra of Wallonia (Belgija), Philharmonie Südwestfalen (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), North Czech Philharmonic orkestru (Čekijoje), West Bohemian Symphony orkestru (Čekijoje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosario simfoniniu orkestru Argentinoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono Wigmore Hall, Baerum Kulturhus salėje cikle „Piano Master Series” ir Bodø Festival Nordland Musikkfestuke - Norvegijoje, BoZar salėje Briuselyje bei Brussels Piano Festival, koncertų ture Japonijoje „Fantastic Pianist“ serijoje, Slovakijos filharmonijoje, Ciuriche (Šveicarijoje), Mumbajuje (Indijoje) solinių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebsky, kamerinės muzikos ture su legendiniu violončelininku Alexander Kniazevu bei su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju violončelininku Andrei Ionita.

 Nuo pat studijų pradžios K. Uinskas išsiskyrė emociniu jautrumu muzikai, ypatinga fantazija, vaizduote ir virtuoziškumu. Visi šie gabumai lėmė apdovanojimus nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Viename garsiausių Europoje, Šveicarijos Verbier klasikinės muzikos festivalyje jis buvo apdovanotas naujienų agentūros „Reuters“ Grand Prix ir kvietimu debiutuoti tame pačiame festivalyje. Solinius rečitalius taip pat grojo festivaliuose: Aspen Music Festival (JAV), Music Festival of the Hamptons (JAV), Holland Music Sessions (Olandija).

 K. Uinskas dažnai kviečiamas į radijo ir televizijos laidas, įskaitant BBC Radio 3 programą In Tune, Niujorko klasikinės muzikos radijo WQXR The Classical Music Radio of The New York Times Davido Dubalio vedamą laidą Reflections from the Keyboard.

 

Youtube nuorodos:
https://www.youtube.com/watch?v=kbsrT8pGhtE
https://www.youtube.com/watch?v=w5VO9Ga8fJ0&t=1843s
https://www.youtube.com/watch?v=aUcmMP56RUo&t=641s
https://www.youtube.com/watch?v=4v9s12xXDdc&t=7s

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Du fortepijono virtuozai: A. Grynyuk ir K. Uinskas T 2022-10-05 18:00 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 8.65 - 20.00
Renginys Du fortepijono virtuozai: A. Grynyuk ir K. Uinskas
Data / Laikas T 2022-10-05 18:00
Renginio vieta Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Kaina 8.65 - 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kauno valstybinė filharmonija
E. Ožeškienės g. 12 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Naujoji muzikų karta, Všį
Naujoji muzikų karta, Všį
l.Sapiegos g. 4-86 Vilnius
info@nmgeneration.com / +37067883737
Įmonės kodas: 300602216
Renginys Du fortepijono virtuozai: A. Grynyuk ir K. Uinskas
Data / Laikas T 2022-10-05 18:00
Renginio vieta Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Kaina 8.65 - 20.00
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą HANS ZIMMER IR KITI - Kaunas HANS ZIMMER IR KITI - Kaunas Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 19.00 - 25.00
Pirkti bilietą Svečiuose - Taivano orkestras ir smuikininkas Robert Chen Svečiuose - Taivano orkestras ir smuikininkas Robert Chen Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 6.20 - 16.20
Pirkti bilietą Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF PopuliarusPopuliarusEvelina Sašenko: JE CHANTE PIAF Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 15.00 - 29.00
Pirkti bilietą STING in Jazz I KAUNAS STING in Jazz I KAUNAS Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 19.00 - 34.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti