Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DU VĖJAI, VIENA PŪGA

S 2017-12-31 18:00
MUZIKOS GALERIJA, Vilnius
23.00
DU VĖJAI, VIENA PŪGA

Žymi Lietuvos solistė Judita Leitaitė jau daugelį metų stebina savo klausytojus naujomis programomis, įdomiu atlikimu, vidiniu žavesiu.

Palydint senuosius metus ji pasikvietėtė visai kito stiliaus dainininką, dainų autorių ir atlikėją Vygantą, o kartu ir žavingą smuikininkę Pauliną Daukšytę, pianistą Jurijų Suchanovą bei virtuozišką gitaristą Aleksandrą Teną.

Sapiegos rūmų ansamblyje neseniai atsiradusioje Muzikos galerijoje tą vakarą skambės dainos iš viso pasaulio. Su muzika ir vynu palydėkime senuosius metus. Būtinai ateikite, atsiveskite artimiausius žmones ir visus draugus.

Vygantas – dainų autorius ir atlikėjas.

“Aš - miesto vaikas, augau ant asfalto, šaligatvių plyšiuos mačiau pražydusias gėles, vaikystėje pradėjau groti tėvų padovanota gitara, o tapes gydytoju – uždainavau”.

Vyganto dainos skamba per Lietuvos radijo stotis, atlikėjas dalyvavo televizijos projektuose, jo autoriniai koncertai transliuojami Lietuvos televizijų kanalais.

Vygantas yra išleidęs 7 kompaktines plokšteles. Albumas “Miesto vaikas”, įrašytas kartu su žinomiausiu Lietuvos gitaristu Tomu Varnagiriu, tiražuotas jau tris kartus.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DU VĖJAI, VIENA PŪGA S 2017-12-31 18:00 MUZIKOS GALERIJA, Vilnius 23.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Antakalnio g. 17, Sapiegų parkas Vilnius Lietuva
Organizatorius
Muzikos karalystė, VšĮ
Antakalnio g. 84 – 52 Vilnius
Įmonės kodas 125725872