logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

DUA LIPA: Future Nostalgia Tour

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Nežymiai keičiasi Dua Lipa koncerto Kaune data

Dėl nenumatytų logistinių priežasčių nežymiai keičiasi vienos garsiausių pasaulyje populiariosios muzikos žvaigždžių Dua Lipa koncerto Kauno „Žalgirio" arenoje data. Koncertas, į kurį visi bilietai buvo parduoti per rekordiškai trumpą laiką, vyks ne 2022 m. birželio 21-ąją, kaip buvo skelbta, o šių metų birželio 19-ąją dieną. Atlikėjos atstovai atsiprašo už nepatogumus ir laukia jūsų koncerte.

Visi įsigyti bilietai galios – jų keisti nereikės.

--

Pasaulinė popmuzikos superžvaigždė Dua Lipa pasirinko Lietuvą


Visi bilietai į Dua Lipa koncertą išpirkti per pusvalandį!


Pasaulinė populiariosios muzikos superžvaigždė pasirinko - surengs koncertą Lietuvoje. Birželio 19-ąją dieną didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje įspūdingą šou surengsianti dainininkė nekoncertuos Estijoje ir Latvijoje - tai bus vienintelis Dua Lipa šou Baltijos šalyse. Pasaulines gastroles „Future Nostalgia“ populiarioji dainininkė pradės koncertais Didžiojoje Britanijoje. Viso Europoje bus surengti 35 pasirodymai, tarp jų yra šiandien patvirtini koncertai, vyksiantys Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Lietuvoje.


Dua Lipa - „Don’t Start Now“: https://youtu.be/oygrmJFKYZY


„Labai džiaugiuosi galėdama vėl vykti į gastroles ir pamatyti savo angelus asmeniškai! Kaip nuostabu, kad mes vėl visi šoksime ir švęsime kartu“, – savo gerbėjams Lietuvoje sako Dua Lipa. „Kai kūriau albumo „Future Nostalgia“ dainas, įsivaizdavau, kaip jos skambės naktiniuose klubuose, kuriuose šoksime su savo draugais. Labai džiaugiuosi, kad mano fantazija pagaliau išsipildys. Nekantraudama laukiu, kada savo dainomis galėsiu pasidalinti su jumis!".


Londone Kosovo albanų šeimoje gimusi Dua Lipa mokėsi Sylvia Young teatro mokykloje. Kai mergaitei sukako 13 metų, jos šeima grįžo į Kosovą, tačiau po dvejų metų Dua Lipa vėl atsidūrė Didžiojoje Britanijoje, kur ketino tapti dainininkę. Pradžioje ji atlikdavo kitų garsių alikėjų dainų versijas ir keldavo jas į „YouTube“ kanalą. Netrukus ją pastebėjo topmodelių agentūra „Next Management“, su kuria Dua Lipa pasirašė kontraktą.

Pirmąją savo kurtą dainą Dua Lipa įkėlė į „SoundCloud“ muzikos platformą 2012-aisiais. Ši daina patraukė žinomos dainininkė Lana Del Rey vadybininkų dėmesį. Netrukus jie Dua Lipa suvedė su amerikiečiu muzikos prodiuseriu Emile Haynie, kuris bendradarbiauja ne tik su Lana Del Rey, bet ir su Bruno Marsu bei FKA Twigs.


Dua Lipa - „New Love“: https://youtu.be/Nz-dPOjK1gQ


Debiutinis Dua Lipa singlas „New Love“ pasirodė 2015-aisiais ir sulaukė didelės sėkmės. Tais pačiais metais dainininkė išleido antrąjį singlą „Be The One“, o po metų Dua Lipa buvo atrinkta į prestižinį kasmet skelbama „BBC Sound“ sąrašą, kuriame atsiduria didžiausias viltis teikiantys jauni ir karjerą tik pradedantys debiutantai.


Dua Lipa - „Be The One“: https://youtu.be/-rey3m8SWQI


Debiutiniame atlikėjos albume „Dua Lipa“, kuris buvo išleistas 2017-aisiais, gerbėjai rado ne tik ankstesnius singlus, bet ir plačiai išpopuliarėjusias dainas „New Rules“ ir „IDGAF“. Albumas buvo parduotas platininiu tiražu ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Sėkmė buvo tokia didelė, kad Dua Lipa tapo tikra „BRIT Awards“ rekordininke - ji buvo pirmoji atlikėja moterimi, nominuota net penkiose kategorijose. Dviejose iš jų laimėjo - Dua Lipa atiteko „British Female Solo Artist“ ir „British Breakthrough Act“ apdovanojimai.


Dua Lipa - „New Rules“: https://youtu.be/k2qgadSvNyU


2018-aisiais metais Dua Lipa bendradarbiavo su elektroninės muzikos atstovu Calvin Harris. Bendras jų singlas „One Kiss“ britų salose tapo hitu Nr. 1. Populiariausių dainų sąrašo viršūnėje duetas išsilaikė net 8 savaites ir buvo perkamiausiu tų metų singlu Didžiojoje Britanijoje. Taip pat, su Dua Lipa itin populiarią bendrą dainą „Electricity“ įrašė prodiuserių Marko Ronsono ir Diplo duetas „Silk City“.


Dua Lipa - „One Kiss“: https://youtu.be/DkeiKbqa02g


Pristatydama antrąjį albumą „Future Nostalgia“, Dua Lipa sakė: „Norėjau įrašyti albumą, kurį klausant jaustume nostalgiją, tačiau jo skambesys būtų šviežias ir futuristinis“. Įkvėpta tokių atlikėjų, kaip Kylie Minogue, Madonna, „OutKast“ ir Fwen Stefani, dainininkė albumą „Future Nostalgia“ išleido 2020-ųjų kovo mėnesio pabaioje. Singlais išleistos Dua Lipa dainos „Don’t Start Now“, „Levitating“, „Physical“, „Break My Heart“, „We’re Good“ ir „Hallucinate“ tapo didelį populiarumą pelniusiais hitais. Metų pabaigoje paaiškėjo, kad Dua Lipa įrašas „Future Nostalgia“ buvo trečias perkamiausias 2020-ųjų įrašas pasaulyje.


Dua Lipa - „Levitating“: https://youtu.be/TUVcZfQe-Kw


Neabejotinai viena karščiausių muzikos pasaulio jaunųjų atlikėjų Dua Lipa, išleidusį daugybę singlų, geriausiai parduodamų albumų, laimėjusi tarptautinių muzikos apdovanojimų, yra ne tik dainininkė ir dainų autorė. Šiandien ji kultūros kūrėja, visuotinių iniciatyvų ambasadorė, filantropė, nuomonės formuotoja, feministė ir mados dizainerė, kurios kuriamas šou žavi milijonus muzikos mylėtojų visame pasaulyje.


Dua Lipa - „Physical“: https://youtu.be/9HDEHj2yzew


Vienintelį Baltijos šalyse vyksiantį Dua Lipa gastrolių „Future Nostalgia Tour“ koncertą Lietuvoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet surengsiantis romantiškų dainų atlikėjo Passenger pasirodymą Trakų pilyje, britų dainininko ir dainų autoriaus Tom Odell koncertą Trakų pilyje, Stingo pasaulinių gastrolių „My Songs“ koncertą Kaune, garsaus italų pianisto, dirigento ir muzikos filmams kompozitoriaus Nicola Piovani koncertą Vilniuje ir lietuvių kilmės muzikanto Ryano Karazija, žinomo kaip „Low Roar“, koncertą Vilniuje.

 
 
VIP paketai:
 
VIP PAKETAS NR. 1 „DUA‘S HOUSE PARTY“:
*Bilietas į Dua Lipa koncertą (stovimas parteris)
*Ankstyvas patekimas į renginio salę
*Pasirašyta firminės atributikos prekė sukurta išskirtinai šio VIP paketo pirkėjams
*Firminis VIP Dua Lipa koncertinio turo laminatas ir dirželis
*Asmeninis kvietimas į išskirtinį vakarėlį prieš koncertą (renginio vietoje):
 - Raudonojo kilimo įėjimas su foto sienele
 - Diskoteka su išskirtiniu DJ setu iš BuckBetty
 - Vaizdo žaidimas
 - Konkursas „gyvam“ šokiui su Dua Lipa „Konami's Dance Dance Revolution“ žaidime!
 - Grupinis užsiėmimas su profesionaliu choreografu, kad išmoktumėte atlikti šokį iš Dua Lipa muzikinio klipo.
 - Nufilmuota vaizdo įrašą galėsite atsiimti po pasirodymo
 - Stendai su mūsų profesionaliais vizažistais
 - Grupinė nuotrauka su Dua Lipa prieš pasirodymą!
 - Fotokabinos su asmenine nuotrauka
 - Firminės atributikos komplektas
 - Gaivieji gėrimai

VIP PAKETAS NR. 2 „EARLY ENTRY“:
*Bilietas į Dua Lipa koncertą (stovimas parteris)
*Firminės atributikos prekė sukurta išskirtinai šio VIP paketo pirkėjams
*Ankstyvas patekimas į renginio salę
*Firminis Dua Lipa koncertinio turo laminatas ir dirželis
*Renginio personalo pagalba prekių atsiėmimo punkte
 
VIP PAKETAS NR. 3 „HOT TICKET“:
Brangiausios kainų kategorijos sėdimas bilietas į renginį (124 sektorius)
Firminės atributikos prekė sukurta išskirtinai šio VIP paketo pirkėjams
Firminis Dua Lipa koncertinio turo laminatas ir dirželis
Renginio personalo pagalba prekių atsiėmimo punkte
 

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti