logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

''Duo flupia dešimtmečio mozaika'' | Vilmantė Kaziulytė (fleita), Kristina Ivanauskaitė (fortepijonas)

Š 2023-10-14 18:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius

„DUO FLUPIA“ DEŠIMTMEČIO MOZAIKA

Vilmantė Kaziulytė, fleita

Kristina Ivanauskaitė, fortepijonas

Duo FluPia – tai fleitininkės Vilmantės Kaziulytės ir pianistės Kristinos Ivanauskaitės kamerinis ansamblis. Romantiškai skambantis, galbūt net su kalnų skaidra ir grožiu besiasocijuojantis, pavadinimas padeda abu instrumentus sulieti į švelnią, subtilią ir tyrą muziką.

2023 m. minint ansamblio dešimtmetį, atlikėjos nutarė surengti šventinį koncertą įprasminant jį su Vilmantei ir Kristinai brangiausiais ir širdis labiausiai virpinančiais kūriniais. Koncerte „Dešimtmečio mozaika“ suskambės visos kūrybinės veiklos įsimintiniausi ir brangiausi muzikiniai opusai arba jų dalys, sukomponuotos į darnią muzikinę visumą. 
 

PROGRAMA:  
J. Jongen – „Lėtas šokis“
G. Faure –  Sonata fleitai ir fortepijonui A-dur, I dalis
Ph. Gaubert – Sonata fleitai ir fortepijonui A-dur, I dalis
C. Franck – Sonata fleitai ir fortepijonui A-dur, III-IV dalys
M. K. Čiurlionis – 3 preliudai fleitai ir fortepijonui (Duo Flupia aranž.)
A. Pärt – „Spiegel im Spiegel“
F. Martin – Baladė
M. Skoryk – „Melodija“
A. Piazzolla – „Nightclub 1960“ iš „Tango istorija“, „Oblivion“ ir „Adios Nonino“
 

Duo FluPia narės yra lietuviškos mokyklos auklėtinės. Vilmantė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. Algirdo Vizgirdos (baigė 2015 m.), Kristina – prof. Aleksandros Žvirblytės klasėje (baigė 2010 m.). 2019 m. Vilmantė Kaziulytė magistrantūros studijas baigė ir Karališkojoje Briuselio konservatorijoje prof. Baudoin Giaux klasėje. Jaunosios atlikėjos gilino profesionalumą, plėtė akiratį, dalyvaudamos šalies ir užsienio pedagogų meistriškumo kursuose, tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Šiuo metu atlikėjos dirba pedagoginį darbą, koncertuoja, rengiasi platesnei kamerinės muzikos sklaidai, fleitos ir fortepijono atlikimo meno gludinimui, savitos interpretacijos gryninimui.

Vilmantė ir Kristina kartu muzikuoti pradėjo 2013 m. 2014 m. duetas laimėjo I vietą tarptautiniame kamerinių ansamblių konkurse „Muzika be sienų“ (Druskininkai) bei 2017 m. I vietą pelnė tarptautiniame Meistrų konkurse Varšuvoje. 2015 m., 2018 m. ir 2021 m. „Duo FluPia“ buvo pakviestas dalyvauti tarptautiniame M. K. Čiurlionio muzikos festivalyje vykusiame Vilniuje ir Palangoje. Ansamblis parengė programas: „Eliziejaus laukais...“ (2014), „Šviesos blyksniai“ (2014), „Muzikos degustacijos“ (2015), „M. K. Čiurlionis mūsų akimis“ (2015), „Stebuklo belaukiant“ (2016), „Duo FluPia“ (2018), „Meditation“, „Tyli naktis“ (2019), „Nuoširdžiai Konstantinui…“ (2021). 2021 m.  pasirodė ir pačių atlikėjų aranžuotų M. K. Čiurlionio preliudų rinkinys fleitai ir fortepijonui „Lakštingala“. Duetas programas yra pristatęs Anykščių, Druskininkų, Šiaulių, Panevėžio, Kauno, Vilniaus miestų klausytojams bei kaimyninėje Varšuvoje. Muzikos gerbėjai gėrėjosi atlikėjų mėgiamiausių kompozitorių: Filipo Gobero, Žako Ibero, Klodo Debiusi, Olivjė Mesiano, Sezaro Franko, Franko Martino ir kitų garsių kompozitorių kūrinių interpretacijomis. Kai kurie šių kompozitorių opusai bei keletas dueto aranžuotų M. K. Čiurlionio preliudų skamba ir 2017 m. išleistoje ansamblio kompaktinėje plokštelėje „Duo FluPia“.

Renginio nuoroda: http://www.klasika.org

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Duo flupia dešimtmečio mozaika'' | Vilmantė Kaziulytė (fleita), Kristina Ivanauskaitė (fortepijonas) Š 2023-10-14 18:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 10.00 - 15.00
Renginys ''Duo flupia dešimtmečio mozaika'' | Vilmantė Kaziulytė (fleita), Kristina Ivanauskaitė (fortepijonas)
Data / Laikas Š 2023-10-14 18:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 10.00 - 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-5
Nuolaidos:
- 30% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Vilniaus Rotušė
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Klasika LT, VšĮ
Šeimyniškių 42-20, Vilnius
apramogos@gmail.com / +37063970702
Įmonės kodas: 302857888
Renginys ''Duo flupia dešimtmečio mozaika'' | Vilmantė Kaziulytė (fleita), Kristina Ivanauskaitė (fortepijonas)
Data / Laikas Š 2023-10-14 18:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 10.00 - 15.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti