Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

A.Noviko vokalinė grupė JAZZ ISLAND

Š 2016-12-31 15:00
Kurhauzo salė, Palanga
19.00 - 21.00
Artūro Noviko vokalinė grupė „Jazz Island“


Jazz Island - Lietuvos pasididžiavimas. Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai - tituluoti atlikėjai, pelnę ne vieną prestižinį apdovanojimą, surengę daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje. 2014 m. lapkričio mėn. grupė surengė solinius koncertus prestižinėse didžiausių Estijos ir Kinijos miestų  scenose. 
Grupė įkurta 1991 metais, šiuo metu dainuoja jau septintoji dainininkų karta. Kolektyvas yra pelnęs geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėjęs "Aukso paukštės", Lietuvos muzikų sąjungos "Auksinio disko" apdovanojimus. 2012 metais grupė dalyvavo vokalinių ansamblių konkurse „Iš sidabro šulinių“ ir buvo pripažinta absoliučiai geriausiu konkurso kolektyvu, iškovojusiu Grand Prix visose trijose konkursinėse programose - atliekant folklorinę, džiazo ir populiariąją bei klasikinę muziką. Šiemet, Jazz Island pasirodžius Birštono džiazo festivalyje, Didžiosios Britanijos džiazo naujienų portalas http://www.londonjazznews.com parašė, kad Jazz Island yra tai kuo, dainų šalis Lietuva privalo didžiuotis.

2014 m. vasarą Rygoje vykusioje Pasaulio chorų olimpiadoje Jazz Island džiazo kategorijoje iškovojo aukso medalį.

2015 m. LR Kultūros ministerija grupę išrinko “Jaunuoju metų atlikėju”.


Grupės repertuaras labai platus: džiazo standartai, lietuvių liaudies dainos, sutartinės aranžuotos Artūro Noviko ir populiariosios bei klasikinės muzikos kūriniai. „Jazz Island“ parengė bendrą programą ir koncertuoja su Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu - Čiurlionio styginių kvartetu. Kiekvienas grupės „Jazz Island“ pasirodymas žavi puikiu vokalu, žaismingu, nuotaikingu atlikimu, netikėtomis interpretacijomis. Drauge su savo auklėtiniais scenoje visada koncertuoja ir Artūras Novikas.

Organizatorius
Palangos kultūros ir jaunimo centras
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
A.Noviko vokalinė grupė JAZZ ISLAND Š 2016-12-31 15:00 Kurhauzo salė, Palanga 19.00 - 21.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 13:30
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- 10% senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Lietuva