Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Roland TCHAKOUNTE - afrobliuzo karalius

Š 2016-12-10 19:00
Ramybės kultūros centras, Palanga
22.60 - 30.00
„Ramybės“ kultūros centras
Vytauto g. 35, Palanga

2016 m. gruodžio 10 d. 19 val.

Roland TCHAKOUNTE – afrobliuzo karalius (Kamerūnas/Prancūzija)

Roland TCHAKOUNTE / vokalas, gitara
Mick RAVASSAT / elektrinė gitara
Jerome CORNELIS / bosinė gitara
Karim BOUAZA / būgnai

Artėjant Kalėdoms, Lietuvoje viešės pasaulyje pripažįstamas bliuzo atlikėjas Roland Tchakounte. Šis originalus atlikėjas savo kūryboje sėkmingai maišo afrikietiškas tradicijas, jį paveikusių amerikiečių bliuzo atlikėjų įtaką bei išskirtinumą suteikiantį dainavimą gimtąja bamileke tarme.

Roland atliekamas bliuzas – gilus, subtilus, intymus, asmeniškas. Nors jis dainuoja gimtąja kalba, tačiau meistriškai susiliejantys žemi boso garsai bei aštrūs gitaros tonai atskleidžia šios muzikos reikšmę ir suvirpina sielą. Roland muzika – tai „laukinė melodija“, kurioje atsispindi visa jausmų gama, varijuojanti nuo liūdesio iki džiaugsmo.

Didžiausią muzikinę įtaką Roland turėjo John Lee Hooker – jo singlas „Crawling Kingsnake“ padarė tokį didelį įspūdį, kad jį išgirdęs Roland teturėjo vieną svajonę – tapti bliuzo atlikėju. Šis ir gimtąja kalba dainuoti įkvėpęs bliuzo meistras Ali Farka Toure smarkiai prisidėjo prie to, jog Roland dabar yra lyginamas su tokiais atlikėjais kaip Sun House, Robert Johnson, Edmore James, Muddy Waters, Charlie Patton.

Kviečiame į laisvės šauklio Roland Tchakounte koncertus, kuriuose atlikėjas ypatinga savo gimtosios kalbos galia primins afrikietiškas bliuzo šaknis. Nepraleiskite progos pajusti elegantišką Roland kūrinių atmosferą bei pasinerti į subtilų afrikietiškais prieskoniais paskanintą bliuzą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Roland TCHAKOUNTE - afrobliuzo karalius Š 2016-12-10 19:00 Ramybės kultūros centras, Palanga 22.60 - 30.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė: 2 val. 
Nuolaidos:
- 10% studentams, senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 35 Palanga Lietuva
Organizatorius