Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Džiazo vitražai. Migloko ir Remigijaus Rančio grupė

K 2018-03-01 19:00
Koncertų salė Saulė, Šiauliai
10.00 - 15.00
Migloko ir Remigijaus Rančio grupė

Migloko - vokalas
Remigijus Rančys - saksofonai
Richardas Banys - fortepijonas
Gediminas Svilas - kontrabosas
Krišjānis Bremšs - būgnai

Migloko ir Remigijaus Rančio grupė - tai ankstyvojo svingo, gypsy džiazo bei latino stiliaus melodijas atliekantis kolektyvas. Tai grupė, kurios vizitinė kortelė yra nuoširdus bendravimas su publika, artistiškumas, muzikavimo džiaugsmas bei gera energija. Nuo pat pirmųjų grupės žingsnių ją lydi saksofonininkas R.Rančys, pelnytai vadinamas vienu produktyviausių savo kartos džiazo muzikantų Lietuvoje. Jo projektai sukasi įvairiausių atlikėjų ir žanrų orbitose. „Bendradarbiaudami su žinoma atlikėja Migloko, paruošėme autentiško džiazo repertuarą. Sodriam, išskirtinio tembro, dideliam, plačiam dainininkės balsui šis repertuaras idealus. Migloko labai įsijaučia į kūrinį, ji turi puikią muzikinę intuiciją, sakyčiau, šeštąjį jausmą.
Ansamblyje taip pat groja vienas ryškiausių Lietuvos jaunosios kartos džiazo pianistų, Richardas Banys. Richardas yra tikras šiaulietis, kuris su savo muzika jau spėjo pasirodyti solidžiuose Lietuvos bei užsienio džiazo scenose.
Ritmo sekcijoje darbuosis kontraboso džentelmenas Gediminas Svilas bei vienas talentingiausių būgnininkų iš kaimyninės Latvijos - Krišjānis Bremšs.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Tilžės g. 140 Šiauliai Lietuva
Organizatorius
Šiaulių koncertinė įstaiga
Šiaulių koncertinė įstaiga
Įmonės kodas 302296914