logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DŽORDANA BUTKUTĖ | DRIVE IN LIVE

Pn 2021-04-30 20:00
LITEXPO rūmų aikštelė, Vilnius

Balandžio 30 d. DRIVE IN LIVE scenoje - didžiausias Lietuvos arenas sprogdinanti, POP muzikos karalienė -  jos ekscelencija, jos didenybė - DŽORDANA BUTKUTĖ!

Džordanos koncertai - išskirtiniai. Tokio koncerto tikėkitės ir balandžio 30 d., nes karalienė yra karalienė, todėl kartelė nuleista - nebus. Pilnas grupės sąstatas ir galingiausi DŽORDŽOS hitai, nuo kurių kilnosis jūsų automobilių kapotai. Išgirsite ne tik “Nemylėjau tavęs”, “Vienas namuose”, bet ir naujausius, radijo topuose ilgam strigusius kūrinius.

Vilniuje Džordana nekoncertavo  lygiai 100 000 metų ir tai yra dar viena priežastis, kodėl karalienė sutiko čia surengti savo šou. Nesudeginta ant laužo, nepralenkiamoji hitų kalvė DŽORDŽA sugrįžta į sostinę, todėl ruoškitės aukščiausios klasės pasirodymui. Ponios ir ponai, Džordanai žengus į sceną - užsisekite saugos diržus!

Bilietų skaičius į šį koncertą - labai ribotas. 200 automobilių - būtent tiek laimingųjų turės galimybę dalyvauti Džordanos koncerte, todėl skubėkite tapti tuo laiminguoju, kurį balandžio 30 d. Džordana paskiepys karališkaja DŽO vakcina. Vienas žingsnis ir jūs - nemirtingi!

Iki greito, karaliene!

 

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
DŽORDANA BUTKUTĖ | DRIVE IN LIVE Pn 2021-04-30 20:00 LITEXPO rūmų aikštelė, Vilnius
Svarbi informacija
Bilietų kategorijos: galima įsigyti bilietą vienam asmeniui arba bilietą automobilio ekipažui iki 4 asm.
Bilieto kaina neturi įtakos automobilio stovėjimo vietai. Automobiliai parkuojami pagal jų gabaritus, vadovaujantis darbuotojų nurodymais.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Vartai atidaromi: 60 min. iki renginio
Trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
LITEXPO rūmų aikštelė
Laisvės pr. 5 Vilnius Lietuva
Organizatorius
SIRPK, MB
SIRPK, MB
Architektų g. 6 – 30 Vilnius
info@showart.lt / +370 677 95095
Įmonės kodas: 305557725
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą JUSTINAS JARUTIS | DRIVE IN LIVE PopuliarusPopuliarusJUSTINAS JARUTIS | DRIVE IN LIVE LITEXPO rūmų aikštelė, Vilnius 65.00 - 75.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą VIDAS BAREIKIS | DRIVE IN LIVE PopuliarusPopuliarusVIDAS BAREIKIS | DRIVE IN LIVE LITEXPO rūmų aikštelė, Vilnius 22.00 - 65.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SISTERS ON WIRE | DRIVE IN LIVE | PIRMAS KONCERTAS 2021 PopuliarusPopuliarusSISTERS ON WIRE | DRIVE IN LIVE | PIRMAS KONCERTAS 2021 LITEXPO rūmų aikštelė, Vilnius 38.00 - 65.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!