Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

EDGAR SABILO JAZZZ QUARTET

A 2018-05-15 18:30
MUZIKOS GALERIJA, Vilnius
6.00 - 8.00
EDGAR SABILO JAZZ QUARTET koncerte skambės populiarūs džiazo standartai, aranžuoti standartai ir autorinė muzika. Tiesiog gero džiazo vakaras...

Edgar SABILO - profesionalus džiazo pianistas, muzikuojantis jau 18 metų. Edgar pradėjo savo muzikos pažinimą  Balio Dvariono muzikos mokykloje, vėliau studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Artūras Anusauskas). Taip pat studijavo Gnesinų Akademijoje Maskvoje (prof. Igor Bril). Profesinės patirties semiasi įvairiose tarptautinėse stažuotėse, tame tarpe Olandijoje, Groningeno muzikos akademijoje (Jasper Soffers, Marc van Roon, David Berkman). Edgar taip pat yra tarptautinių konkursų laureatas - "Muzika be sienų" Druskininkuose 2005, "Мир Джаза" Rostov na Donu 2014. 2016 m. Edgar subūrė tarptautinį kvartetą "Edgar Sabilo International Quartet", su kuriuo koncertavo Lietuvoje ir Olandijoje. Taip pat pianistas bendradarbiauja su žinomais Lietuvos džiazo muzikantais, kaip Darius Rudis, Arman Isojan, Eugenijus Kanevicius, Mindaugas Vadoklis, Vytis Nivinskas, Tomas Diciunas ir kitais. Dalyvavo tarptautiniuose projektuose Groningene (Olandija), Maskvoje (Rusija), Jaroslavlyje (Rusija) ir kt.

Mindaugas VADOKLIS (trimitas) studijavo džiazą Klaipėdos universitete ir LMTA. Visapusiškas atlikėjas dalyvauja įvairių muzikos stilių projektuose – nuo mainstrymo iki regio, salsos, hiphopo, fanko ir eksperimentinio džiazo. Trimitininkas dalijosi scena su grupėmis “D’Orange”, „A.I.R.“,  „Herbie Kopf Quintet Swillit“, grojo „Baltic Salsa Orchestra“, tarptautiniame  projekte „The Kicker“. Jis bendradarbiavo su Kenny Wollesenu, Jonathanu Haffneriu, Retto Zuchneriu, Robinu Aristorenu, Fulvio Buccafusco, Fabrizio Brusca, Goranu Krmacu, Bilalu Karamanu, lietuvių muzikantais Daliumi Naujokaičiu, Dariumi Rudžiu, Mariumi Aleksa, Liudu Mockūnu, Arkadijumi Gotesmanu, Kęstučiu Vaiginiu, Domu Aleksa ir daugeliu kitų. Su įvairiomis grupėmis Mindaugas koncertavo Ispanijoje, Portugalijoje, Belgijoje, Olandijoje, Danijoje, Šveicarijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltijos šalyse. Šiuo metu M.Vadoklis  dėsto trimitą LMTA.

Eugenijus KANEVIČIUS - vienas universaliausių Lietuvos džiazo bosistų, meistriškai atliekantis plačios stilistinės amplitudės muziką – nuo radikalaus free iki melodingo mainstream. Išradingas muzikas, vienodai puikiai valdantis ir akustinį, ir elektrinį bosą, savo tembrinę paletę dar papildo elektroniniais priedais, gitara, trimitu, perkusiniais instrumentais ir balsu. Jo grojimas išsiskiria harmoniniu bei polifoniniu mąstymu, o kūryba linksta į savitą muzikos filosofiją, ypač ryškią jo sakraliniuose džiazo projektuose. Per 20 metų džiazo scenoje Eugenijus Kanevičius yra grojęs bemaž su visais Lietuvos džiazo kūrėjais, muzikuoja ir su kitų šalių džiazmenais. Bosistas taip pat groja solo, komponuoja giesmes, muziką vaikams, teatrui ir kinui.

Darius RUDIS pradėjo groti mušamaisiais instrumentais būdamas 15-os metų. Įstojo į Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos Konservatoriją, kur džiazo skyrių baigė mušamaisiais instrumentais. Vėliau baigė LMTA pedagoginio magistro studijas. Metus mokėsi Groningeno konservatorijoje Olandijoje pas Ralph Peterson (USA) bei Steve Altenberg (USA). Nuo 2007-ųjų dėsto mušamuosius instrumentus bei ansamblį Vilniaus Kolegijoje ir LMTA. Darius aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje, klubuose bei festivaliuose su žymiais Lietuvos bei užsienio muzikantais.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
EDGAR SABILO JAZZZ QUARTET A 2018-05-15 18:30 MUZIKOS GALERIJA, Vilnius 6.00 - 8.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1val. 15min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 2 Eur studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 2 Eur su Laisvalaikio kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Sapiegų parkas, Antakalnio 17, Seniūnija Vilnius Lietuva
Organizatorius
Muzikos galerija, VšĮ
Algirdo 9A-21 Vilnius
Įmonės kodas 300517004