Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ELVIS PRESLEY SHOW M.Kavaliauskas&Kauno Bigbendas

K 2016-12-01 18:00 - K 2016-12-22 23:59
12.90 - 20.00
ELVIS PRESLEY SHOW: MARTYNAS KAVALIAUSKAS IR KAUNO BIGBENDAS.

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas.


Martynas Kavaliauskas. Šis velnioniškai talentingas jaunas artistas per pastaruosius kelerius metus, ko gero, visapusiškai atskleidė savo neįtikėtinus sugebėjimus. Jeigu kas iki šiol nežinojo – kas jis, tai šiandien galime drąsiai teigti, kad jis nustebino daugelį kritikų ir pranoko nemažą dalį kolegų.
Nugalėjęs TV projektuose „Šok su manimi“ ir „Muzikinė kaukė“, įrodė, kad gali fenomenaliai įsikūnyti tiesiog į bet ką ir identiškai atkartoti daugelio pasaulio dainininkų balsą ir kūno kalbą. Šie talentai buvo pastebėti didžiosios teatro scenos režisierių ir tais pačiais metais Martynas tapo Anželikos Cholinos šokio teatro solistu ir atliko vieną pagrindinių vaidmenų šokio spektaklyje „Otelas“ bei tapo pačiu ryškiausiu tarptautinio miuziklo „RENT“ personažu – Angel.
Martynas – tai žmogus, kuris televizijos, muzikos ir teatro scenose pirmyn žengia gigantiškais žingsniais ir visada stengiasi būti geriausias, koks tik gali. Martyno gebėjimas įsikūnyti į personažus ir žavėjimasis rokenrolo kultūra padėjo sukurti šį unikalų projektą – „Elvis Presley show“.
Pasauliniais ir amžinais hitais tapusios Elvio dainos šįkart suskambės visiškai naujai. Šiame koncerte išgirsite modernias, specialiai šiam projektui kurtas orkestruotes, kurios ypatingai praturtina ir subtiliai keičia Elvio Preslio dainas.
Šis koncertas unikalus ir tuo, kad jį kuriant, prisijungė vienintelis profesionalus džiazo orkestras Lietuvoje – „Kauno Bigbendas“, vadovaujamas dirigento Petro Tadaro.
Daugiau nei 30 žmonių scenoje, unikalios scenos dekoracijos, atitinkančios šeštojo dešimtmečio laikų stilistiką, ir originalūs kostiumai neabejotinai sukurs atmosferą, kuri alsuoja 20a. Rokenrolo ikonos – Elvio Preslio dvasia.
Daugiau nei pusmetį trukusi idėjų, repeticijų ir kūrybos sintezė šiandien tapo išskirtiniu koncertu, kurį jau gruodžio mėnesį galėsite išvysti savo mieste.
Šventinis stebuklas prasideda čia.

Koncerte dalyvauja:
Profesionalus džiazo orkestras – „Kauno Bigbendas“
Martynas Kavaliauskas
Šokėjai ir pritariantys vokalistai
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai