Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Eugenijaus Šalčio poezijos plokštelės pristatymo koncertas

Pn 2017-12-29 17:00
Tauragės kultūros rūmai, Tauragė
5.00
Gruodžio 29 d. tauragiškis, ilgametis kultūros darbuotojas, literatas, dainininkas, žurnalistas Eugenijus Šaltis Tauragės kultūros rūmuose 17 val. pristatys savo naują kūrybinį produktą – kompaktinę eilėraščių plokštelę „Mažorai ir minorai“.

50 eilėraščių – linksmų, šviesių (mažoriškų), nostalgiškų, liūdnų (minoriškų) skaitys iki skausmo pažįstamas ir labai išsiilgtas radijo balsas Juozas Šalkauskas, taip pat tauragiškė režisierė Rima Latožienė, pats autorius.

Geresnio, solidesnio, prasmingesnio senųjų metų palydėjimo nesugalvosi juolab, kad pristatyme gros Barseloną, Kataloniją ir visą Ispaniją užkariavusi pianistė Paulina Dūmanaitė.

Net 14 tarptautinių konkursų Europoje nugalėtoja P. Dūmanaitė atliks L. van Bethoveno (prieš keletą mėnesių Ispanijoje vykusiame prestižiniame konkurse pripažinta kaip geriausia L. van Bethoveno ir F. Šopeno kūrinių atlikėja ir tapusi šio konkurso nugalėtoja) A. Skriabino, S. Rachmaninovo muziką, kuri nepaliks nė vieno abejingo.

- Manau, kad šis man pačiam netikėtas, bet malonus projektas, yra dovana ne tik man, nes retas kūrėjas nenori paskelbti savo kūrybą ir būti įvertintas, bet ir publikai, visiems tauragiškiams, svečiams,  mėgstantiems poetinį tekstą, švelnų humorą, taisyklingą, raiškią kalbą, fortepijoninę ir pačios aukščiausios prabos muziką,- sako Eugenijus Šaltis.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Eugenijaus Šalčio poezijos plokštelės pristatymo koncertas Pn 2017-12-29 17:00 Tauragės kultūros rūmai, Tauragė 5.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 16:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 1val. 30min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė Tauragė Lietuva
Organizatorius
VšĮ Šou imperija
Vytauto 83-319 Tauragė
Įmonės kodas 300155270
PVM kodas LT100002520212