logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Leipalingis

Pn 2024-08-02 18:00
Leipalingio dvaras, Liepalingio seniūnija

Publikos numylėtinis, ypatingai talentingas dainininkas Eugenijus Chrebtovas parengė gaivališką, šiluma alsuojančią progamą “Vasaros Retro“, kurioje greta F. Sinatros, D. Martino ir E. Preslio populiariausių kūrinių sugulė ir lietuviškos muzikos aukso fondui priklausančios B. Gorbulskio, S. Povilaičio, M. Noviko ir kitų autorių kompozicijos.

Atlikėjas tęsia savo tradiciją ir visą vasarą kviečia į savo koncertus Lietuvos dvaruose bei kitose ypatingose vietose. Jis jau dovanojo koncertą Bistrampolio dvare, visai netrukus publika galės pasimėgauti jo koncertais Užutrakio, Taujėnų, Liepalingio dvaruose bei Liudviko Rėzos kultūros centro vasaros estradoje.

Išskirtinių koncertų metu klausytojai turės unikalią galimybę nusikelti kelis dešimtmečius atgal ir kartu padainuoti, paploti ir palinguoti svingo ritmu, skambant visiems gerai pažįstamai ir nuo pat pirmųjų taktų atpažįstamai muzikai.

Publikai puikiai žinomas dainininkas Eugenijus Chrebtovas pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiria skirtingų programų pristatymui, kurias dovanoja ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažų miestelių gyventojams. Jo atliekamų kūrinių bagaže sugulė ne tik klasikos, bet ir populiariosios muzikos kūriniai. Profesionalumu ir ypatinga charizma garsėjantis dainininkas kaskart nustebina savo klausytojus žinomus kūrinius atlikdamas naujai, neįprastai.

Kaskart publiką nustebinantis ir į savo pasirodymus įtraukiantis dainininkas ir šį kartą pažada daug geros nuotaikos ir puikių emocijų antplūdį. Kiekvienas koncertas jam yra didelis džiaugsmas ir ypatinga šventė, kuria kaskart norisi pasidalinti su savo ištikimiausiais gerbėjais.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Leipalingis Pn 2024-08-02 18:00 Leipalingio dvaras, Liepalingio seniūnija 16.50
Renginys Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Leipalingis
Data / Laikas Pn 2024-08-02 18:00
Renginio vieta Leipalingio dvaras, Liepalingio seniūnija
Kaina 16.50
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~likus 15min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Leipalingio dvaras
Alėjos g. 30 Liepalingio seniūnija Lietuva
Organizatorius
Charoite projects, MB
Subačiaus g. 8-18, Vilnius 01302 Vilnius
charoiteprojectsc@gmail.com / +37061606171
Įmonės kodas: 305771330
Renginys Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Leipalingis
Data / Laikas Pn 2024-08-02 18:00
Renginio vieta Leipalingio dvaras, Liepalingio seniūnija
Kaina 16.50
Kitos datos Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Taujėnai Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Taujėnai Taujėnų dvaras, Taujėnai
Pirkti bilietą Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Juodkrantė Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Juodkrantė Liudviko Rėzos kultūros centro vasaros estrada, Juodkrantė
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti