logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF

A 2024-01-02 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

JE CHANTE PIAF

Talentingoji Evelina Sašenko į sceną žengia su pirmąją ir amžina savo meile - Edith Piaf dainomis. Būtent šios prancūzų dainininkės kūryba bei dainos Eveliną lydi nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos salėmis karjeros įkarštyje.

Ir iš tiesų – tie, kas nors sykį yra girdėję „Mažojo Paryžiaus žvirblio“ balsą, žino, kad jis paliečia ne tik ausis, bet ir širdį, ilgam, o gal visam palikdamas romantiško liūdesio gaidą. Evelina Edith Piaf dainose gyvena visa savo siela ir mintimis, puikiai prisijaukinusi ne tik prancūzų kalbą, bet, rodos, ir siauras Montmartro gatveles, laikmetį, chanson‘o žanrui būdingą nuotaiką. Ji jautriai keliauja po melodingą istoriją, kartais savo, o kartais pačiai Edith būdingomis manieromis pasakodama apie ištikimybę, jautrumą, supratimą, pagarbą, užuojautą, ilgesį ir viltį.

Pasirodymo metu Evelinai pritars ištikimi jos bendražygiai, neatsiejami nuo atlikėjos ir jos mūzos Edith Piaf akistatų: pianistas Paulius Zdanavičius bei akordeonistas Nerijus Bakula.

Programoje skambės puikiai pažįstamos bet naujai suskambėsiančios dainos: „La Vie En Rose“ „Padam padam“, „Hymne a L'amour, „La Foule“, „L accordeniste“ ir kitos.

Tegul jaukus žiemos vakaras prisipildo paryžietiškos meilės ir skambesio, kurį dovanos nuostabaus balso savininkė – Evelina Sašenko.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF A 2024-01-02 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 26.00 - 32.00
Renginys Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF
Data / Laikas A 2024-01-02 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kaina 26.00 - 32.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:40
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
accoAkademija, VšĮ
accoAkademija, VšĮ
Pilies g. 36, Vilnius
info@accoakademija.lt / +37067703574
Įmonės kodas: 302617117
PVM kodas LT100011666216
Renginys Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF
Data / Laikas A 2024-01-02 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kaina 26.00 - 32.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą KALĖDINIS TANGO | Evelina Sašenko | Pasaulinei Tango dienai KALĖDINIS TANGO | Evelina Sašenko | Pasaulinei Tango dienai Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Pirkti bilietą RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ | Simply The Best | TINA TURNER TRIBUTE RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ | Simply The Best | TINA TURNER TRIBUTE Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Pirkti bilietą JURGA | Svajonių metai. PRADŽIA JURGA | Svajonių metai. PRADŽIA Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Pirkti bilietą TANGO REVANŠAS | Ieva Prudnikovaitė ir 4Tango | Vilnius TANGO REVANŠAS | Ieva Prudnikovaitė ir 4Tango | Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti