Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fano kortelė - 8 Days A Week

T 2019-07-03 19:00 - T 2019-08-14 23:59
Fano kortelė, Vilnius
100.00

„8 Days A Week“ vasaros koncertų kaleidoskopas ir Fano kortelė

Vasara Vilniuje bus įstabi! Sostinės melomanai turėtų suklusti. „8 Days A Week” išpildė dar vieną savo fanų prašymą ir pristato riboto tiražo Fano kortelę. Tai savotiškas abonementas, duoklė fanams ir alternatyva Lietuvos festivaliams. 1 bilietas – net šeši vardai, kuriuos į Lietuvą prisiviliojo ši muzikos agentūra. Džiazo karalius Kamasi Washingtonas, australų muzikos grynuolis RY X, škotų šaunuoliai „Franz Ferdinand“, britų roko sunkiasvoriai „Royal Blood“, muzikos keistuolis iš Naujosios Zelandijos Connanas Mockasinas ir didžiausias indie muzikos trolis Father John Misty. Dabar turite galimybę sudalyvauti visuose koncertuose, nesukti galvos dėl dovanų ir visa tai padaryti gerokai pigiau.

Netaupyk, bet sutaupyk! Fano kortelės vertė – vos 100 EUR. Su ja galėsi išvysti visus šešis išvardintus vardus, kas reiškia, kad tikrai išloši. Win / win. Perduok kitam, nes geresnio dealo nuo „8 Days A Week” šią vasarą ir nebuvo galima tikėtis. Tiesa, tokių kortelių kiekis ribotas. Pati kortelė turi unikalų kodą, tad ja galėsi pasinaudoti tik kartą. Ir taip net 6 koncertus. Akivaizdu, kad jie bus puikūs. 

Koncertų sąrašas

Kamasi Washington

„To Pimp A Butterfly“. Kažkur girdėta? Taip, tai Kendricko Lamaro hitas. Ir taip, Kamasi Washingtonas ten groja saksofonu. Džiazo karalius iš Los Andželo nukelia į katarsį ir grąžina atgal. Metas moderniam džiazui po atviru dangumi, paženklintam „Grammy“ ir „Brit Awards“ nominacijomis. Tokie koncertai pas mus vyksta ne kasdien. Gal ir juokinga taip sakyti, bet toks Washingtono pasirodymas Lietuvoje yra didžiulė prabanga. Įdomus faktas - į Lietuvą Kamasi atvyks kaip geriausio džiazo albumo, išleisto valstijose, autorius. Su fantastiška muzikantų grupe, kurios sudėtyje net jo tėtis. Tiesiai iš „Glastonbury“ festivalio.

Vieta ir laikas: Vilniaus mokytojų namų kiemelis, liepos 3 d.

RY X

Tai muzika, kurios reikia klausyti klampioje tamsoje sudaužyta širdimi. Tuo pačiu tai skambesys, kuris priverčia įsimylėti ir ieškoti šiltos rankos. Melancholiškas ir į gilumas nardinantis bangų gaudytojas iš Australijos grįžta ir vėl pasirodys po atviru dangumi. Koncertas, kurį buvo būtina pakartoti. Užmerktos akys, vasara, drėgna žolė Botanikos sode ir grynas jausmas.

Vieta ir laikas: Vilniaus universiteto botanikos sodas, liepos 3 d.


„Franz Ferdinand“

Rokenrolas, šokiai po žvaigždėmis ir pašėlę paauglystės prisiminimai. Indie muzikos herojai, kuriuos kartu su „The Killers“ ar „The Strokes“ visi grojo garažuose svajodami apie tokią sėkmę. Nusimato geriausia vidurvasario diskoteka su gitaromis, klavišiniais, būgnais ir solidžiu Alexo Kapranos vokalu. „Franz Ferdinand“ kompanija Vilniuje pristatys naują albumą.

Vieta ir laikas: Vilniaus universiteto botanikos sodas, liepos 17 d.

„Royal Blood“

Kritikai juos vadina viena geriausių gyvai grojančių grupių pasaulyje. Nežinia, ar jie tikrai turi karališko kraujo, bet „Royal Blood“ laimina tokie roko kilmingieji kaip „Foo Fighters“ ar „Arctic Monkeys“. Jų energijos pakanka net ir didžiausiems stadionams. Rekomenduojam tiems, kurie pasiilgo stogą raunančio skambesio ir tikro roko koncerto su prasminga žinute. „Royal Blood“ pasirodymai yra kažkas tokio.

Vieta ir laikas: Vilniaus universiteto botanikos sodas, liepos 28 d.

Connan Mockasin

Klausantis Connan Mockasino norisi gulėti paplūdimyje ir siurbčioti šaltą arbatą. Tai melancholiškas muzikos keistuolis, dirbęs su „Radiohead“, Jamesu Blake‘u, Moses Sumney ir gaudantis bangas su „MGMT“. Jį būtina pamatyti prisiekusiems Mac DeMarco ir devyniasdešimtųjų fanams. Traukiame senus sportbačius, tėčio marškinius ir tiesiame kojas ant žalios žolės. Bus klasiškas koncertas.

Vieta ir laikas: Vilniaus Universiteto botanikos sodas, rugpjūčio 13 d.

Father John Misty

„Leonardo Coheno jau nebėra, todėl Father John Misty be konkurencijos yra nuostabiausias niūrios muzikos vėliavnešys“, – rašo žurnalas „Variety“. Didžiausia šio muzikos trolio ir narcizo aistra yra jo paties mintys. Tačiau vos išgirdus švelnią roko melodiją su melancholišku niūniavimu, pasidaro aišku, kodėl jį reikia gerbti. Father John Misty – vienas geriausių šių dienų muzikos autorių.

Vieta ir laikas: Vilniaus Universiteto botanikos sodas, rugpjūčio 14 d.

Kortelių kiekis itin ribotas.

Daugiau informacijos: www.8dw.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Fano kortelė - 8 Days A Week T 2019-07-03 19:00 Fano kortelė, Vilnius 100.00
Svarbi informacija
Bilietą iškeisti būtina į Fano kortelę. Tai padaryti galite „8 Days A Week” ofise Vilniaus mieste arba koncertuose. Pageidaujame su savim turėti ir asmens dokumentą.
 
1 bilietas - net 6 koncertai! RY X, Kamasi Washingtonas, Franz Ferdinand, Royal Blood, Connanas Mockasinas ir Father John Misty. 
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
 
Renginio vieta
Fano kortelė
Vilnius Lietuva
Organizatorius
Aštuntas elementas UAB
Aštuntas elementas UAB
Viršuliškių g. 53B-7, LT-05126 Vilnius
tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 303339069
PVM kodas LT100009899315
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Royal Blood - Vilnius PopuliarusPopuliarusRoyal Blood - Vilnius Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 37.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Connan Mockasin - Vilnius Connan Mockasin - Vilnius Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 33.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Father John Misty - Vilnius Father John Misty - Vilnius Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 35.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Chromatics - DOUBLE EXPOSURE TOUR 2019 Chromatics - DOUBLE EXPOSURE TOUR 2019 Menų fabrikas Loftas, Vilnius 37.00 - 42.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą ionnalee (iamamiwhoami) ionnalee (iamamiwhoami) Menų fabrikas Loftas, Vilnius 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!