logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Festivalis Kaunas Blues

Š 2023-10-07 18:30
Kauno sporto halė, Kaunas
2023 m. spalio 6 – 7 d. ilgai lauktas tarptautinis miesto bliuzo festivalis „Kaunas Blues“: pasaulinio garso atlikėjų koncertai Kauno sporto halėje, naktinės jam sesijos ir nemokama dieninė dalis stoties rajone.
Perkant bilietus į abu festivalio vakarus vienu pirkimu taikoma 30% nuolaida
Senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma 30% nuolaida
 
 
Spalio 7 d. | durys 17:30 | pradžia 18:30 | Kauno sporto halė
 
SAX GORDON IR LUCA GIORDANO BAND (JAV / ITALIJA)
~~Saksofono meistras
 
Vaizdo įrašas: https://youtu.be/XRdgX2zEmV0
 
Sax Gordon ir Luca Giordano Band (JAV / Italija)
~~Saksofono meistras
 
Sax Gordon - tikras saksofono virtuozas, ištikimas klasikiniam bliuzo skambesiui praturtino jį moderniu prieskoniu ir išvystė savitą, pašėlusį ir jaudinantį, stilių. Nepaprastai ekspresyvus, drąsus bei rokeriškas Sax Gordon „Kaunas Blues“ festivalyje pasirodysiantis kartu su „Luca Giordano Band“ žada nuotaikingą ir spalvingą pasirodymą.
Gordon Beadle (tikrasis atlikėjo vardas) kuriamas saksofono garsas lengvai prigijo Amerikos muzikos žanruose, ypač bliuzo, džiazo, soulo ir rokenrolo, kurie padarė įtaką ne tik muzikos raidai, bet ir šiam atlikėjui. 1998 m. išleidęs savo pirmąjį albumą „Have Horn Will Travel“, Sax Gordon įsitvirtino kaip talentingas ir puikiai atpažįstamas saksofono meistras.
Per savo spalvingą karjerą šis muzikantas tikrai turi kuo pasigirti: dukart pelnytas vienas prestižiškiausių Europoje „Trophees France Blues“ apdovanojimų, „Blues Foundation Blues Award“ atlikėją įvertino tris kartus, o „W. C. Handy Blues Award“ buvo nominuotas net keturis kartus. Penki soliniai albumai ir daugiau nei 100 įrašų kartu su klasikinio bliuzo, džiazo ir ritmenbliuzo atlikėjais, tarp kurių Champion Jack Dupree, Kim Wilson, Bryan Lee, jam suteikė galimybę gilinti savo meistrystę, gludinti skambesį ir eksperimentuoti.
S. Gordon aktyvus ir pripažintas ne tik įrašų studijose - jis pasižymi neprilygstama energija ir užmezga stiprų ryšį su publika, todėl jį noriai kviečia kartu koncertuoti tokios žvaigždės kaip Jimmy Witherspoon, Matt „Guitar” Murphy ir daugelis kitų.
„Kaunas Blues“ scenoje Sax Gordon pristatys dainas iš savo naujausio albumo bei savitu stiliumi perteiks Amerikos bliuzo ir soulo žvaigždžių, iš kurių mokėsi, muziką.
Sax Gordon ir Luca Giordano – gitaristas, dainininkas, dainų autorius ir vienos geriausiai vertinamų Italijos bliuzo grupės lyderis, tęsia 17 metų trunkantį bendradarbiavimą. Jie - tikri bliuzo meistrai, kurie savo muzika užkurs pašėlusią nuotaiką ir įkvėps tiek senus bliuzo gerbėjus, tiek naująją klausytojų kartą.
 
Youtube:
 
Atlikėjai:
 
  • Sax Gordon – saksofonas, vokalas
  • Luca Giordano - gitara, vokalas
  • Abramo Riti – vargonai
  • Walter Monini – bosinė gitara
  • Fabio Colella – būgnai
 
 
TONI GREEN (JAV)
~~Memfio Diva
 
 
Toni Green – aistringa, išraiškinga muzikinė siela, kurios galingas vokalas ir nuoširdūs pasirodymai sužavėjo publiką visame pasaulyje.
Iš Memfio kilusios Toni muzikinė kelionė, trunkanti daugiau nei penkis dešimtmečius, prasidėjo namuose, pripildytuose džiazo, gospelo ir ritmenbliuzo garsų. Toni Green muzika yra sklandi soulo ir bliuzo sintezė, kuriai pagrindą padėjo universalus jos vokalo diapazonas ir meistriškas žanrų valdymas, atspindintis įvairias muzikines įtakas bei asmeninius patyrimus.
Jos pasirodymai – tai sielos kupina kelionė laiku, atskleidžianti publikai bliuzo esmę. Nesvarbu, ar skamba galingos, iki širdies gelmių sujaudinančios baladės, ar uždegančios, ritmingos melodijos - Toni spinduliuoja aistra muzikai, todėl šios Memfio divos pasirodymai paliečia kiekvieną.
Toni Green profesionali muzikinė karjera prasidėjo 1970-aisiais, su grupe „Imported Moods“ įrašius debiutinį singlą. Netrukus atlikėja išgarsėjo su Gene „Bowlegs“ Millerio grupe bei aktyviai koncertavo su žinomais to meto muzikos pasaulio vardais. Paskutinį amžiaus dešimtmetį Toni Green grįžo į gimtąjį Memfį, kur išleido pirmąjį savo solinį albumą „Mixed Emotions“ (1998 m.), vėliau pasirodė dar keli singlai bei albumai. Ypatingo dėmėsio ir kritikų pagyrų sulaukė 2015 m. kartu su prancūzais „Malted Milk“ pristatytas albumas „Milk and Green“, atskleidžiantis Toni universalumą ir įtvirtinantis jos, kaip talentingos atlikėjos, vardą.
Memfio diva grįžo pasirengusi užvaldyti „Kauno Blues“ sceną su nauja savo artistiškumo vizija. 2022 m. Toni Green pristatė savo naujausią albumą „Memphis Made“ – galingą muzikinę kelionę, kupiną sodrios vokalo harmonijos. Albumas, įkvėptas jos refleksijų apie šiandieninį pasaulį, kalba apie socialines bei politines problemas ir, žinoma, apdainuoja neblėstančią meilės ir pasipriešinimo dvasią. Albume taip pat atiduodama duoklė legendomis su kuriomis atlikėja dirbo ir kurios formavo Toni muzikinį kelią:  Isaac Hayes, J. Blackfoot of the Soul Children, Al Green, Little Milton, William Bell ir daugelis kitų. 
Nepraleiskite Toni Green sielos kupinos muzikinės kelionės, kurioje ypatingas kūrėjos balsas išryškina amžiną soulo ir bliuzo draugystę – tikrą divą scenoje išvysti privalo kiekvienas muzikos mylėtojas.
 
Youtube:
 
 
Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt
Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Festivalis Kaunas Blues Š 2023-10-07 18:30 Kauno sporto halė, Kaunas 17.46 - 69.00
Renginys Festivalis Kaunas Blues
Data / Laikas Š 2023-10-07 18:30
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 17.46 - 69.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 2 val.30 min.
Pertraukos: yra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: Senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma 30% nuolaida


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno sporto halė
Perkūno al. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
GM Gyvai, VšĮ
GM Gyvai, VšĮ
Kaniūkų 2-oji 12A, Kaunas Kaunas
goodmusiclub@gmail.com / +37068613883
Įmonės kodas: 302544555
Renginys Festivalis Kaunas Blues
Data / Laikas Š 2023-10-07 18:30
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 17.46 - 69.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BLIUZO AUTOBUSAS (Vilnius-Kaunas-Vilnius) + VIP Festivalio bilietas BLIUZO AUTOBUSAS (Vilnius-Kaunas-Vilnius) + VIP Festivalio bilietas Autobusas + Festivalio bilietas,
Pirkti bilietą Festivalis Kaunas Blues Festivalis Kaunas Blues Kauno sporto halė, Kaunas
Pirkti bilietą Kaunas Blues. ABONEMENTAS Kaunas Blues. ABONEMENTAS - Kauno sporto halė, Kaunas
Pirkti bilietą BLIUZO AUTOBUSAS (Vilnius-Kaunas-Vilnius) + VIP Festivalio bilietas BLIUZO AUTOBUSAS (Vilnius-Kaunas-Vilnius) + VIP Festivalio bilietas Autobusas + Festivalio bilietas,
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti