Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

FIKSI ŠOU. PAŽADINK KALĖDŲ SENELĮ

T 2017-12-20 18:00 - K 2017-12-21 19:00
10.00 - 32.00
Naujametinis FIKSI ŠOU
“PAŽADINK KALĖDŲ SENELĮ!”


Speciali programa – Fiksi-siurprizas mūsų mylimiems žiūrovams.

Fiksikai grįžta, kad mažieji žiūrovai išvystų naujus jų nuotykius. Šį kartą – naujamečius! O kadangi Naujieji Metai – šeimos šventė, Simka, Nuliukas ir smagi draugija pasirodys žiūrovams ne vieni, o…. su savo tėveliais!

Bene svarbiausias šio spektaklio siurprizas – scenoje debiutuos PAPUSAS ir MASIA! Ir visa tai, mūsų ištikimų žiūrovų, kurie labai laukė šių herojų, dėka.

Vėl mūsų mieste mylimi Fiksikai, tarsi nužengę iš ekrano ir prabilę originaliais balsais. Jie atvyks su naujomis dekoracijomis, gigantišku padėjėju ir šventiniais nuotykiais, kurių metu jiems niekaip nepavyks pažadinti Kalėdų Senelio be draugiškos mažųjų žiūrovų pagalbos!

Piktosios jėgos užmigdė Senelį taip giliai, kad jis gali pramiegoti net Naujuosius Metus! Bet Papuso, Masios ir profesoriaus Čudakovo dėka mažieji Simka ir Nuliukas kils į kovą su piktavaliais. Kaip nugalėti Tingulį, Baimę ir Gobšumą, išgelbėti Naujus Metus ir gauti asmeninį Kalėdų Senelio pasveikinimą?

Tik jei kiekvienas mažasis žiūrovas salėje padės herojams. Juk su Fiksikais niekas nenobuodžiaus! Šmaikščios dainelės, uždegantys šokiai, nepaliaujamas interaktyvus, įtraukiantis kiekvieną žiūrovą, veiksmas. Ir žinoma, visų laukiamas Kalėdų Senelis.

Fiksikai grįžta, kad vėl galėtų Jus nustebinti ir pradžiuginti. Simka, Nuliukas, Masia, Papusas kviečia mylimiausius žiūrovus į naują šventinę programą visai šeimai. Nepramiegok nuotykių - pažadink Kalėdų Senelį! Žinoma, kartu su Fiksikais.
Spektaklio trukmė 55 minutės.
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai