Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Finalinis festivalio koncertas

S 2019-08-25 18:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
10.00

2019-08-25

Finalinis festivalio koncertas

Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras

(Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas)

Solistas Boris Brovtsyn (smuikas, Didžioji Britanija)

Dirigentas Juozas Domarkas

Koncertą veda Viktoras Gerulaitis

 Programoje: A. Chačaturiano, P. Čaikovskio, M. Oginskio,  S. Moniuškos ir kt.  kompozitorių kūriniai

Ketvirtos kartos smuikininkas Boris Brovtsyn baigė  Maskvos P. Čaikovskio konservatoriją, kur  mokėsi pas prof. Maya Glezarovą ir 1999 m. ją baigė su pagyrimu bei debiutavo su Jungtinės Karalystės BBC filharmonijos orkestru, o netrukus išvyko studijuoti į Londoną.

Boris Brovtsyn  laikomas vienu universaliausių ir giliausių jo kartos smuikininkų. Visame pasaulyje jis yra paklausus solistas ir kamerinės muzikos atlikėjas. B. Brovtsyn repertuare per 50 solo koncertų smuikui ir šimtai kamerinės muzikos pavyzdžių. 

Muzikantas koncertavo žinomuose festivaliuose: Oksfordo kamerinės muzikos, Ryedale (Didžioji Britanija) ir kt. festivaliuose. Kaip solistas Borisas Brovtsyn dirbo su tokiais žymiais atlikėjais, kaip seras Neville Marriner, Jurijus Bašmetas, Gerd Albrecht, Marek Janowski Neeme Järvi, Louis Langrée, Yan Pascal Tortelier, Gilbert Varga Antoni Wit, Alexander Lazarev, Vasilijus Sinaisky ir kt. Muzikantas nuolat koncertuoja kamerinės muzikos koncertuose su tokiais kolegomis kaip Janine Jansen, Maxim Rysanov, Amichai Grosz Borisas Andrianov, Anastasija Voltchok, Denis Matsuev ir Aleksejus Ogrintchouk.

2001 m. smuikininkas Karalienės Elžbietos konkurse Briuselyje tapo finalininku ir laimėjo „Reuters“ apdovanojimą.

B. Brovtsyn koncertuoja su daugeliu žinomų orkestrų. Tarp jų su Strasbūro, Monte Karlo, BBC filharmonijų orkestrais, Lilio nacionaliniu, BBC Škotijos simfoniniu orkestrais, Maskvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir daugeliu kt.

Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras – vienas brandžiausių Lietuvos orkestrų, 1940 metais įkurtas Balio Dvariono, kompozitoriaus, dirigento ir pianisto, iniciatyva. Per savo veiklos beveik aštuonis dešimtmečius LNSO tapo vienu svarbiausių nacionalinės kultūros puoselėtojų ir skleidėjų, lietuvių klasikinės ir šiuolaikinės simfoninės muzikos atlikėjų. Nuo 1964 metų iki 2015-ųjų orkestrui vadovavo Juozas Domarkas. Nuo 2015-ųjų rudens kolektyvo meno vadovo ir vyriausiojo dirigento pareigas eina Modestas Pitrėnas, orkestro garbės dirigentas yra J. Domarkas.

Kolektyvas kasmet surengia apie 50 koncertų Filharmonijos Didžiojoje salėje ir kitose Lietuvos scenose, dažnai gastroliuoja užsienyje. Lankytasi daugelyje Europos šalių, Japonijoje, Pietų Amerikoje, Pietų Korėjoje, grota garsiose salėse, tokiose kaip Vienos „Musikverein“, Kelno, Berlyno filharmonijos, Londono „Barbican Centre“, Frankfurto „Alte Oper“, Stokholmo „Berwaldhallen“ ir Rotušės salė, Amsterdamo „Concertgebouw“, Tokijo „Metropolitan“ ir „Suntory Hall“, Osakos „Festival Hall“, Mumbajaus Nacionalinis scenos menų centras, Tailando kultūros centras, muzikos festivaliuose: Šlėzvigo-Holšteino, „Musica Romantica“ Šveicarijoje, „Maskvos žvaigždės“, „Rusijos žiema“, „Varšuvos ruduo“, „Beethoveno Velykos“ Varšuvoje, „Prahos pavasaris“, Stresos, Merano, Reingau, Briuselio, Liudvigsburgo, Rygos, Gštado ir kt.

Pastaraisiais metais orkestras aktyviai rengia įvairius koncertinius turus – 2017 m. įvyko pasirodymai Tailande ir Indijoje, 2018 m. nusidriekė „Šimtmečio gastrolių“ maršrutai: koncertuota Didžiosios Gildijos salėje Rygoje, Lenkijos koncertų salėse, „Janačeko festivalyje“ Čekijoje, festivalyje „Musica Romantica“ Šveicarijoje, „Baltijos jūros festivalyje“ Stokholme.

Orkestrui dirigavo istorinės asmenybės ir pasaulinio garso batutos meistrai, tarp jų B. Dvarionas, S. Sondeckis, J. Aleksa, V. Fedosejevas, M. Rostropovičius, K. Pendereckis, K. Masuras, J. Frantzas, C. Diederichas, N. Järvi, Ch. Speringas, R. Hickoxas, Ch. Eschenbachas, O. Grangeanas. LNSO koncertavo su daugeliu žymių atlikėjų, įvairių kartų ir tautybių nuostabių instrumentininkų bei vokalistų, iš jų minėtini dainininkai M. Caballé, J. Norman, S. Larinas, V. Urmana, V. Noreika, pianistai E. Gilelsas, D. Baškirovas, D. Pollackas, S. Tiempo, F. Kempfas, M. Rubackytė, P. Geniušas, smuikininkai G. Kremeris, L. Koganas, V. Spivakovas, J. Rachlinas, S. Krylovas, Ph. Graffinas, A. Steinbacher, V. Čepinskis, violončelininkai M. Maiskis, I. Monighetti, D. Geringas, D. Ishizaka, M. Rostropovičius, altininkas J. Bašmetas.

LNSO sukauptame repertuare – ir praėjusių epochų oratorinio bei simfoninio žanro kūriniai, ir moderni šiuolaikinė muzika.

Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasa

Koncerto pradžia 18 val.

 

Renginio nuoroda: http://www.uzutrakiovakarai.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Finalinis festivalio koncertas S 2019-08-25 18:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 10.00
Svarbi informacija
RENGINIO DIENĄ BILIETAI BRANGS IR KAINUOS 12 EUR!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki regninio
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ Nepriklausomi garso režisieriai
Justiniškių g. 36-36 Vilnius
861285262 / uzutrakiovakarai@gmail.com
Įmonės kodas: 126092590
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą OPUSAI IŠ SVINGO EROS OPUSAI IŠ SVINGO EROS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
-20%
Pirkti bilietą SVEČIUOSE NATHAN KALISH SVEČIUOSE NATHAN KALISH Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
-20%
Pirkti bilietą NUOTAIKINGASIS TRIO ''CLAVIOLA'' NUOTAIKINGASIS TRIO ''CLAVIOLA'' Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
-20%
Pirkti bilietą KELIONĖ APLINK PASAULĮ KELIONĖ APLINK PASAULĮ Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą BARBARA STROZZI: MOTERIS BAROKO MUZIKOS AVANGARDE BARBARA STROZZI: MOTERIS BAROKO MUZIKOS AVANGARDE Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.20 - 14.00
-20%