logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Fleitos ir violončelės klasikinės muzikos koncertas - Palanga

Pn 2022-08-12 17:30
Palangos kurorto muziejus, Palanga
8.20 - 12.00

Fleitininkė Miglė Astrauskaitė ir violončelininkas Jordan Costard (Prancūzija) susipažino studijų metais Paryžiuje. Meilė menui bei eklektiškas skonis muzikai juos paskatino groti kartu, taip gimė neįprastos sudėties duo Nida, subtiliai apjungiantis fleitos ir violončelės tembrus bei kuriantis originalų muzikinį sąskambį. Renkantis pavadinimą tikslas buvo aiškus – jis turi pasakoti apie Lietuvą kuri Miglei – gimtoji šalis, o Jordan – antri namai. Nida, tai jūra ir marios, kopos ir miškas, Lietuvos gamtos grožis. Duo Nida – tai fleita ir violončelė, duetas, primenantis smėlio ir vandens susijungimą bei kuriantis išskirtinį muzikinį peizažą. Miglės ir Jordan muzikinis kelias kupinas apdovanojimų bei turiningų muzikinių patirčių, abu muzikantai – įvairių tarptautinių konkursų laureatai, fetivalių dalyviai, taip pat aktyvūs orkestro muzikantai, kurių pasirodymų klausosi prestižinių Prancūzijos salių klausytojai. Miglė Astrauskaitė aktyviai kviečiama groti Paryžiaus Nacionalinės Operos orkestro sudėtyje, kur šį sezoną atliko ir solo fleitos partijas balete Bajaderė. Jordan - Limožo Operos orkestro muzikantas, 2023 metais debiutuosiantis kaip solistas Paryžiaus Nacionalinėje Filharmonijoje kur atliks Šumano koncertą violončelei ir orkestrui.

Nuo 2020-ų metų Duo Nida aktyviai koncertuoja Lietuvoje bei kitų Europos šalių salėse, surengti koncertai Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje Vilniuje, Petit Palais Paryžiuje, Ecritoire Berlyne, ir kt. Duo Nida muzikantų tikslas - populiarinti fleitos ir violončelės duetą atliekant šiam sąstatui parašytus muzikinius kūrinius, taip pat ir transkripcijas bei skatinti jaunuosius kompozitorius kurti būtent šiai sudėčiai. Duo Nida repertuaras aprepia Baroko, Klasicizimo, Romantizmo bei šiuolaikinių kompozitorių kūrybą. Greta klasikinės muzikos Duo Nida domisi ir improvizacija bei vysto elektroninės muzikos projektą Paryžiuje.

Šio koncerto metu Duo Nida Palangos klausytojams pasiūlys įstabią muzikinę kelionę nuo J. S. Bacho iki šių dienų, kurios metu susitiks spalvingi fleitos ir violončelės tembrai bei skambės žymiausių ir mažiau žinomų kompozitorių kūriniai.

Bilietus į renginį platina bilietai.lt

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Fleitos ir violončelės klasikinės muzikos koncertas - Palanga Pn 2022-08-12 17:30 Palangos kurorto muziejus, Palanga 8.20 - 12.00
Renginys Fleitos ir violončelės klasikinės muzikos koncertas - Palanga
Data / Laikas Pn 2022-08-12 17:30
Renginio vieta Palangos kurorto muziejus, Palanga
Kaina 8.20 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Miglė Astrauskaitė
Žirmūnų g. 48-34 Vilnius
+33782967892/migleastrauskaite@gmail.com
Įmonės kodas: 1168074
Renginys Fleitos ir violončelės klasikinės muzikos koncertas - Palanga
Data / Laikas Pn 2022-08-12 17:30
Renginio vieta Palangos kurorto muziejus, Palanga
Kaina 8.20 - 12.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti