Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Folkloro ansamblis ERQVANI (Gruzija)

Pn 2019-01-11 18:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
11.00
Jaunimo folkloro choras „Erqvani“ įkurtas 2001 metais Gruzinų folkloro rūmuose. Per 17 gyvavimo metų „Erkvani“ tapo daugelio nacionalinių ir tarptautinių festivalių, konkursų laureatu, buvo apdovanotas premijomis, kolektyvui suteiktas valstybinis „V-vega“ diplomas.

„Erqvani“ keturis kartus iškovojo tarptautinių konkursų Grand Prix titulą. III- jame Paryžiaus tarptautiniame chorinės muzikos festivalyje kolektyvas apdovanotas Auksiniu diplomu – pagrindiniu festivalio prizu. 2014 metais „Erqvani“ tapo IX tarptautinio folkloro festivalio „Pokrovskije kolokola“, vykusio Vilniuje, laureatu. 2017 metais, III nacionaliniame konkurse, organizuojamame chorinės muzikos sąjungos, valstybinio folkloro centro ir Tbilisio miesto merijos, „Erqvani“ iškovojo du auksinius medalius – už liaudies dainų atlikimą ir tradicinę gruzinišką dainavimo tradiciją. Tais pačiais metais batumyje „Ervanis“ iškovojo tarptautinio festivalio, kuriame dalyvavo kolektyvai iš 18 šalių, Grand Prix. 

„Erqvani“ nuolat bendradarbiauja su Šventosios Trejybės arkikatedra „Sameba“, o taip pat Patrijarcho rezidencija. Kalėdinių ir Velykinių švenčių metu „Erqvani“ drauge su kitais kolektyvais bei chorais gieda Šventosios Trejybės arkikatedroje. 2009 m. Patrijarcho rezidencija ansambliui suteikė Gruzijos kultūros ambasadoriaus vardą.  Šiandien ansamblyje dainuoja jau penktos kartos atlikėjai. „Erkvani“ repertuarą sudaro įvairių žanrų kūriniai. Kolektyvas yra įrašęs keturias kompaktines plokšteles. 

Choro vadovas – Kachaber Šakišvili – Tbilisio valstybinės konservatorijos chorinio dirigavimo fakulteto absolventas. Nuo vaikystės dalyvavo ansamblio „Martve“ veikloje. Vėliau Kachaber Šakišvili dainavo chorinėje Valstybinio akademinio ansamblio „Rustavi“ kapeloje. Per daugiau nei du dešimtmečius Kachaber Šakišvili Gruzinų folkloro rūmuose išugdė ne vieną dainininkų kartą.  

https://www.youtube.com/watch?v=8jvMpmrF81A

https://www.youtube.com/watch?v=JWzPtdEStsc
https://www.youtube.com/watch?v=_v4HA1Ovs_g
https://www.youtube.com/watch?v=Q4OmG3bxLBU

Renginio nuoroda: http://arinuska.lt/audio/165-albom-russkiy-narodnyy-romans.html

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Folkloro ansamblis ERQVANI (Gruzija) Pn 2019-01-11 18:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 11.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:45
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 15% su Laisvalaikio kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva