logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

FORCED TO MODE - The Devotional Tribute to DEPECHE MODE - Kaunas

K 2024-09-26 20:00
Kauno OAZĖ, Kaunas

Projektas „Forced To Mode - The Devotional tribute to Depeche Mode“ pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

„Jie nustato naujus standartus“

„Depeche Mode 2.0“

"Šiurpuliukai! Įelektrina! Būtina pamatyti!“

„Daugiau nei tik tribute grupė“

Tai tik kelios citatos apie Vokietijoje įsikūrusį projektą „Forced To Mode - The Devotional tribute to Depeche Mode“, jau daugiau nei dešimtmetį įspūdingais koncertais maloniai stebinantį viso pasaulio „depešistus“. Jų gretas netrukus papildys ir mūsų šalies gerbėjai, kurie turės galimybę apsilankyti jų koncertuose net du kartus: rugsėjo 26 d. Kauno „Oazėje“ ir rugsėjo 27 d. Vilniaus „Vakaryje“.

FORCED TO MODE - WALKING IN MY SHOES (Official Live Video):

https://youtu.be/co5LmSdOXqg?si=v7CdvV9p-FKDz6Gy

„Forced To Mode“ (F2M) anot kelių kompetentingų elektroninės muzikos leidinių yra laikoma „geriausia pasaulyje „Depeche Mode“ tribute grupe“ („Sonic Seducer“, „depechemode․de“, „Monkeypress“). Jos pasirodymai sulaukė puikių įvertinimų jau keliolikoje Europos šalių, kurių sąrašą pagaliau papildys ir Lietuva. Žiūrovų ir žiniasklaidos reakcija, daugybė koncertinių vaizdo klipų ir albumų kalba patys už save ir F2M pasirodymus apibūdina kaip „Depeche Mode“ (DM) muzikos koncertus „aukščiausioje lygoje“.

Gerbėjų bazė, susibūrusi aplink „Forced To Mode“, taip pat yra milžiniška: jokia kita grupė, išskyrus originaliąją legendą, neturi daugiau peržiūrų ar perklausų masiškiausiame ir didžiausiame vokiškai kalbančiame „Depeche Mode“ segmente, jų „YouTube“ kanale grupės įrašai perkopė 2 milijonų peržiūrų ribą. Bet visų pirma, tai yra labai energingas ir gyvas pasirodymas, labai artimas originaliajai grupei, perfekcionistiškas dėmesys skambesio detalėms, kurio dėka F2M gyvi koncertai yra tokie unikalūs ir nepamirštami!

FORCED TO MODE - NEVER LET ME DOWN AGAIN - Live in Hamburg:

https://youtu.be/pJTWn6ABFoM?si=FIczmJ2b6L0qgKxY

„Forced To Mode“ atgaivina ankstyvųjų „Depeche Mode“ epochos dvasią ir sugrąžina ją į didžiąją sceną išties rafinuotu stiliumi ir skambesiu. Nuolat besikeičiantys koncertuose skambančių dainų sąrašai, taip pat retai, kartais niekada negrojamos gyvai DM dainos yra ypatinga grupės išskirtinumo dalis.

F2M taip pat užkariavo DM gerbėjų širdis su savo teminiais šou: specialūs turai ar ištisų albumų grojimas gyvai, retų B-side kūrinių atlikimas išskirtiniuose koncertuose, pasirodymai su simfoniniu orkestru ir kt. Per daugiau nei 10 metų „Forced To Mode“ surengė arti 400 koncertų, surengė du „akustinius turus“ ir įvairius jubiliejinius bei specialius pasirodymus. Trijų talentingų muzikantų iš Berlyno repertuare dabar yra daugiau nei šimtas „Depeche Mode“ dainų ir pabaigos vis dar nematyti... Ateikite pašokti, padainuoti kartu, pabendrauti su draugais ir pasimėgauti puikia atmosfera. Reach out and touch faith!

FORCED TO MODE - OBERKORN/MY SECRET GARDEN - Depeche Mode Live Cover:

https://youtu.be/YVffe3lkAk0?si=jDnM3CUK6dDiXKn1

 

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/KaunoOAZE

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
FORCED TO MODE - The Devotional Tribute to DEPECHE MODE - Kaunas K 2024-09-26 20:00 Kauno OAZĖ, Kaunas 25.00 - 50.00
Renginys FORCED TO MODE - The Devotional Tribute to DEPECHE MODE - Kaunas
Data / Laikas K 2024-09-26 20:00
Renginio vieta Kauno OAZĖ, Kaunas
Kaina 25.00 - 50.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos:
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno OAZĖ
Baltų pr. 16 Kaunas Lietuva
Organizatorius
NTA, UAB
A. Juozapavičiaus pr. 7M Kaunas
+37064066899; renginiai@kaunooaze.lt
Įmonės kodas: 132137474
PVM kodas LT321374716
Renginys FORCED TO MODE - The Devotional Tribute to DEPECHE MODE - Kaunas
Data / Laikas K 2024-09-26 20:00
Renginio vieta Kauno OAZĖ, Kaunas
Kaina 25.00 - 50.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (PERKELTAS) Nepamirštamas vakaras su Lore, Ovi, Meloru ir Jūsų kilnybę! | Kauno Oazė (PERKELTAS) Nepamirštamas vakaras su Lore, Ovi, Meloru ir Jūsų kilnybę! | Kauno Oazė Kauno OAZĖ, Kaunas
Pirkti bilietą Europe's No.1 GUNS N' ROSES tribute band RECKLESS ROSES - Kaunas Europe's No.1 GUNS N' ROSES tribute band RECKLESS ROSES - Kaunas Kauno OAZĖ, Kaunas
Pirkti bilietą NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS | Kauno Oazė NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS | Kauno Oazė - Kauno OAZĖ, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti