Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fortepijoninis trio FORTVIO

K 2016-12-01 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Įvykęs renginys
Šventinės klasikos festivalis SALVE MUSICA
Gruodžio 1 d., ketvirtadienis, 18.30 val.
„Metų laikai mėnulio šviesoje“
Fortepijoninis trio „FortVio“: Indrė Baikštytė (fortepijonas), Ingrida Rupaitė-Petrikienė (smuikas), Povilas Jacunskas (violončelė)
Programa: Claude Debussy, Maurice Ravel, Jurgis Juozapaitis, Ástor Piazzolla

Švetinės klasikos festivalį „Salve Musica“ gruodžio 1-ąją pradės energingas, savitas, šiemet kūrybinės veiklos dešimtmetį švenčiantis ansamblis fortepijoninis trio „FortVio“. Klaipėdos koncertų salėje, o ir kitose mūsų šalies bei užsienio scenose dažnai pasirodantis kolekityvas yra daugelio tarptautinių konkursų ir Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas. Būtent prieš porą metų pelnytas pastarasis laimėjimas ansambliui dar plačiau  atvėrė koncertinių salių duris. Didžiulis veiklos intensyvumas padėjo „FortVio“ įsitvirtinti Lietuvos muzikos rinkoje, o gaivios ir įtaigios klasicizmo, romantizmo bei šiuolaikinių autorių kūrinių interpretacijos nutiesė kelią į pasaulio scenas.

Dešimt metų fortepijoniniame trio „FortVio“ groja Indrė Baikštytė (fortepijonas), Ingrida Rupaitė-Petrikienė (smuikas) ir Povilas Jacunskas (violončelė). Visi trys puikūs savo instrumento meistrai nuolat ieško, brandina ir įgyvendina idėjas, išbando įvairiausias veiklos sritis.

Indrė Baikštytė yra fortepijono solo, koncertmeisterių ir kamerinės muzikos konkursų laureatė, aktyviai bendradarbiauja su lietuvių bei užsienio instrumentininkais ir vokalistais. Ji yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kamerinio ansamblio ir Koncertmeisterio katedrų docentė ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos pedagogė bei kamerinio ansamblio skyriaus vedėja.

Ingrida Rupaitė-Petrikienė – Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja bei LMTA Kamerinio ansamblio katedros lektorė. Smuikininkė yra Styginių kvarteto „Art Vio“ primarijus, nuolat koncertuoja kaip solistė ir kamerinių ansamblių narė Lietuvoje ir užsienyje.

Povilas Jacunskas yra tarptautinių konkursų laureatas, koncertuoja kaip solistas bei kamerinės muzikos atlikėjas, griežia styginių kvartete „Art Vio“. Povilas yra LMTA Kamerinio ansamblio katedros lektorius bei dirba violončelių grupės antruoju koncertmeisteriu Lietuvos Valstybiniame simfoniniame orkestre.

Spinduliuojantis gera nuotaika ir demonstruojantis aukščiausią profesionalumą, ansamblis visuomet siekia nustebinti klausytojus, parinkdamas kūrinius, dėl kurių norėtųsi ateiti į koncertą. Šįkart jų programos pirmoji dalis skirta prancūzų impresionistų muzikai. Įspūdingo grožio ir itin sudėtingas Maurice’o Ravelio Fortepijoninis trio Lietuvoje atliekamas labai retai. Claude’o Debussy ir Jurgio Juozapaičio kompozicijas sieja tas pats pavadinimas – „Mėnulio šviesa“. Ansamblio pasirodymą vainikuos  šventiški, aistringi, artėjančias šventes šaukiantys argentinietiško tango novatoriaus Ástoro Piazzollos „Metų laikai“.
Fortepijoninio trio „FortVio“ koncertas „Metų laikai mėnulio šviesoje“ vyks gruodžio 1 dieną, ketvirtadienį, 18.30 val.  Maloniai kviečiame!
________________________________________

LAIMĖKITE KALĖDINĮ ARBA NAUJAMETINĮ VAKARĄ KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖJE!
• Įsigykite 2-u bilietus į bet kuriuos šventinės klasikos festivalio SALVE MUSICA koncertus.
• Registruokitės el. paštu rinkodara@koncertusale.lt (Vardas, pavardė, kontaktinis telefonas, el. paštas, abiejų bilietų identifikacijos kodai).
• Įsigytus 2-u bilietus galima registruoti tik vieną kartą.
• Atsitiktinės atrankos būdu 4 dalyviai laimės svečio bilietą 2-iems į vieną iš šių koncertų:
o Gruodžio 27 d. „Queen Six“ (Didžioji Britanija)
o Gruodžio 28 d. Sergej Krylov (smuikas, Italija), Lietuvos kamerinis orkestras
o Gruodžio 29 d. „Glass Duo“, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus
o Gruodžio 31 d. Mūza Rubackytė, Klaipėdos kamerinis orkestras
• Apie laimėjimą paskelbsime 2016 m. gruodžio 16 dieną tinklalapyje www.koncertusale.lt (naujienų skiltyje), Koncertų salės feisbuko paskyroje. Laimėtoją informuosime asmeniškai.
• Žaidimas vyksta nuo 2016 m. spalio 24 d. iki 2016 m. gruodžio 15 d.
• Prizas nekeičiamas į pinigus.
Detaliau www.koncertusale.lt 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Fortepijoninis trio FORTVIO K 2016-12-01 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami

Renginio dieną nuolaidos netaikomos!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva