Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fortepijono romantikas Andrew Tyson

Š 2018-02-24 18:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
8.65 - 20.00
Fortepijono romantikas Andrew Tyson


Andrew Tyson (JAV)
Fortepijonas

Vasario 24 d.  18.00 val.

Klaipėdos koncertų salė


Vasario 21, 22 ir 24 d. Naujoji muzikų karta pirmą kartą pristatys “fortepijono romantiku” vadinamą amerikiečių pianistą Andrew Tyson koncertuose Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje, Kauno filharmonijoje ir Klaipėdos koncertų salėje. Neįprastai sudėliota, kupina ispaniškų ritmų ir aistrų programa klausytojus pakvies mintimis nusikelti į saulėtą Ispaniją.

BBC radijo vadinamas “tikru fortepijono poetu” pianistas Andrew Tysonas – klasikinės muzikos pasaulyje gerai pažįstamas atlikėjas. Apdovanotas pirmąja vieta Géza Anda konkurse Ciuriche 2015 m., o taip pat gavęs ir Publikos prizą, šiandien pianistas koncertuoja pagrindinėse užsienio scenose, tokiose kaip garsioji, ir klasikinės muzikos epicentru laikoma Niujorko Carnegie Hall, Briuselio BoZar, Ciuricho Tonhalle, Lincolno centre, Londono Wigmore Hall, o taip pat prestižiniuose festivaliuose – Liucernos fortepijono festivalyje, Dubrovniko festivalyje, Miami International fortepijono festivalyje.

A. Tysonas yra Tarptautinio Leeds pianistų konkurso laureatas bei šiame konkurse apdovanotas Terence Judd-Hallé Orchestra prizu. Pianistas nuolat bendradarbiauja su pagrindiniais orkestrais: Nacionaliniu Belgijos simfoniniu, Šiaurės Karolinos simfoniniu, SWR Štutgarto simfoniniu, St. Luke’s simfoniniu ir kitais orkestrais. Šį sezoną atlikėjas užbaigs su Haydn filharmonijos orkestru ir pasirodymu žymiojoje Vienos Konzerthaus salėje bei su Orchestra della Svizzera italiana, diriguojamu Maestro Vladimiro Aškenazio.

A. Tysonas studijavo Šiaurės Karolinos universitete, vėliau studijas tęsė Curtis muzikos institute. Magistro studijas baigė Juilliard mokykloje Niujorke, laimėdamas prestižinį Gina Bachauer pianistų konkursą ir gaudamas Arthur Rubinstein prizą.

https://www.youtube.com/watch?v=IzRVF7vcnUI
https://www.youtube.com/watch?v=1jxQRVE9-p0
https://www.youtube.com/watch?v=4wxeKWug4Ig
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Naujoji muzikų karta, Všį
Naujoji muzikų karta, Všį
l.Sapiegos g. 4-86 Vilnius
Įmonės kodas 300602216