Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fortepijono virtuozas Dmitrj Levkovič

T 2018-04-18 19:00
Vaidilos teatras, Vilnius
9.00 - 39.00
2018 m. balandžio 18 d. 19 val.
Dmitrj Levkovič (fortepijonas)

Programa:

Frédéric Chopin · 12 etiudų, op. 25
Frédéric Chopin · 12 etiudų, op. 10

DMITRJ LEVKOVIČ

Ukrainoje gimęs, Kanados ir Izraelio pilietybę turintis, bet Jungtinėse Valstijose gyvenantis pianistas Dmitrj Levkovič ne kartą pelnė kritikų liaupsių. Dienraščio „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ muzikos apžvalgininkas rašė apie Dmitrijaus „neeilinį meninį rafinuotumą“, o žurnalas „American Record Guide“ pažymėjo, kad atlikėjas „suvokia muziką kur kas geriau negu dauguma jaunų pianistų“. Be to, D. Levkovičius reiškiasi kaip kompozitorius, o jo sukurta muzika, pasak interneto leidinio „Broad Street Review“, pasižymi „širdimi išjaustomis melodijomis ir ryškiomis emocijų bangomis“.
Pianizmo meistrystės Dmitrijus mokėsi pas Sergejų Babajaną, o kompozicijos – Curtis muzikos institute Filadelfijoje. Jis yra laimėjęs daugiau kaip dešimt tarptautinių konkursų Vokietijoje, Kinijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėse Valstijose. Be to, kelis kartus jam buvo skirti publikos simpatijų prizai ir ypatingieji konkursų apdovanojimai, pavyzdžiui, už geriausią F. Šopeno kūrinių atlikimą.
Dmitrijus yra koncertavęs ne vienoje pasaulinio garso scenoje: Frankfurto Senojoje operoje, Berlyno filharmonijos didžiojoje salėje, Pekino nacionaliniame menų centre, Gulbekiano fondo salėje Lisabonoje, Eliziejaus laukų teatre Paryžiuje ir Niujorko „Carnegie Hall“. Jam teko skambinti su Klivlando, Kinijos nacionaliniu, Dresdeno filharmonijos, Gulbekiano, Slovakijos filharmonijos ir daugeliu kitų žymių orkestrų, kuriems dirigavo Jahja Lingas, George Pehlivanianas, Markus Stenzas, Sebastianas Weigle ir kiti batutos meistrai.
Už 2016 metais išleistą Sergejaus Rachmaninovo 24 preliudų įrašą D. Levkovičius nusipelnė ne tik tarptautinio kritikų pripažinimo, bet ir „International Classical Music Award“ nominacijos.
______________________________________________________
Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

Renginio nuoroda: http://www.vaidilosklasika.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Fortepijono virtuozas Dmitrj Levkovič T 2018-04-18 19:00 Vaidilos teatras, Vilnius 9.00 - 39.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
- 20 % moksleiviams, studentams, ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su OMNI ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su Daily Card kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį)
- 10 % su “Nordea” banko kortele (į nuolaidos laukelį veskite pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20 % nuolaida perkant 10 ir daugiau bilietų
*nuolaidos nesumuojamos!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Muzikinė erdvė''
Bitininkų g.6B-31 Vilnius
Įmonės kodas 304292868