Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gabriela Puzon-Rodrigues (Argentina) ir grupė ''LOCOS DE AMOR''

S 2020-03-08 18:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
12.70 - 40.00

Kovo 8-tąją Vilniuje – šventinis Gabrielos Puzon-Rodrigues  ir grupės „Loca de amor" koncertas su pačiomis romantiškiausiomis pasaulio dainomis!

Kovo 8-toji – diena, kai šlovinamos pačios nuostabiausius Žemėje gėlės – moterys!

Būtent šią dieną – kovo 8-ąją 18 val. pačioje jaukiausioje Senojo Vilniaus scenoje (turinčioje tik 170 vietų!), White Piano Hall (Kėdainių g. 8), įvyks unikalus, šventinis Koncertas, skirtas Meilei, Romantikai ir Moterims! Su stulbinančia programa "Аmor y mujeres" („Meilė ir Moterys“) su savo grupe „Loca de amor" pirmą kartą pasirodys dainininkė iš Argentinos Gabriela Puzon-Rodrigues!

Tik šia romantine proga garbingai publikai bus pristatyta išskirtinė programa, susidedanti iš žymiausių romantinių populiariosios muzikos hitų iš STING, ARETHA FRANKLIN, АLICIA KEYS, LUIS VARGAS, CONSUELO VELAZQUEZ, PRINCE, SADE, RUBEN RADA ir kt.!

Jaudinančias tokių pasaulio hitų, kaip Shape of my heart, Fragile, Sex on Fire, Natural Woman, A Woman's Worth, Fragilidad, Killing me softly, Purple rain ir kt. aranžuotes kartu atliks aukščiausios klasės soul džiazo muzikantai: pianistas Leo Mil ir perkusininkas MS LB!

Šis koncertas taps savotišku reginiu–spektakliu! Dainininkė ne tik dainuos, ji bendraus su publika, pasakos apie savo dainas, apie Argentiną!

Ir savaime suprantama, po koncerto galima bus nusifotografuoti su artistais, paimti atminimui autografą, simboliškai paragauti puikaus „Burbulio vyninės“ vyno – dovana muzikos mylėtojams!

Gabriela Puzon-Rodrigues gimė franko-argentiniečių šeimoje prieš 29 metus trečiame pagal dydį Argentinos mieste Rosario.

Visa jos vaikystė buvo susieta su muzika; tėvai daug investavo į mergaitės talentus, apmokėjo jos mokslus pačioje geriausioje šalyje muzikos mokykloje. Likimas lėmė tai, kad kartu su šeima Gabriela iš pradžių išvažiavo į Ispaniją, o vėliau pas gimines į Prancūziją. Visur jos muzikinė veikla buvo itin sėkminga! Gabriela koncertavo prestižiniuose klubuose, susipažino su ryškiomis muzikinėmis žvaigždėmis, iš kurių gavo geriausias rekomendacijas! Būtent žymusis kompozitorius, gitaristas ir Stingo bendraautorius DOMINIC MILLER (pats kilęs iš Argentinos ir, beje, pats kartu su kitais Stingo muzikantais kovo 1-ąją koncertuosiąs Vilniuje, Vaidilos teatre) ir pakvietė būtent Gabrielą savo vieninteliame koncerte Lietuvoje atlikti keletą Stingo dainų!

Romantiniai asmeninio gyvenimo fluidai Gabrielą atvedė būtent į Lietuvą, būtent su mūsų šalimi ji kol kas sieja savo likimą.

Taip pat reikėtų pastebėti, kad kita dainininkės aistra greta muzikos yra lingvistika! Gabriela laisvai kalba gimtąja ispanų, katalonų, portugalų, anglų, prancūzų, lietuvių (!), neblogai supranta latvių ir rusų kalbas.

Pasveikinkime mielas moteris, pasveikinkime save, atvykdami į puikiąją Muzikos, Romantikos ir Meilės šventę kovo 8-ąją 18 val. jaukioje sostinės White Piano Hall!

 

Bilietai į Vienintelį Kovo 8-ios Gabrielos Puzon-Rodrigues  ir grupės „Loca de amor" koncertą
parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymas ir kt. telefonu:
+370 645 36 403 ir +370 671 76 502

 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gabriela Puzon-Rodrigues (Argentina) ir grupė ''LOCOS DE AMOR'' S 2020-03-08 18:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 12.70 - 40.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~40 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų, ispanų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos:  perkant 5 ir daugiau bilietų - 10 proc. nuolaida.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
WHITE PIANO HALL koncertų salė
Kėdainių g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Įmonės kodas: 301696193
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BIAGI GROUP su ''Tango a Media Luz''! BIAGI GROUP su ''Tango a Media Luz''! WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 50.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Tikrasis Argentinos Tango Tikrasis Argentinos Tango KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius 30.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą DOMINIC MILLER su grupe DOMINIC MILLER su grupe Vaidilos teatras, Vilnius 14.00 - 53.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Viena ekspresyviausių ir gražiausių pasaulio smuikininkių - Anna Аgre (Izraelis) Viena ekspresyviausių ir gražiausių pasaulio smuikininkių - Anna Аgre (Izraelis) KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius 37.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 17.00 - 49.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!