logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Gabrielius Vagelis & Jovani | Klaipėda

Š 2023-08-19 20:00
Jono kalnelis, Klaipėda

Gabrielius Vagelis – dainų autorius ir atlikėjas, visada ryškus ir stilingas, o jo balsą atpažįsta kiekvienas. Jei reikėtų išvardinti ryškiausius pastarojo meto atlikėjus – Gabrielius Vagelis be abejonės būtų vienas jų. Turėdamas itin tvirtą, atsidavusių fanų būrį, atlikėjas koncertuoja sausakimšose koncertų salėse, o kiekviena nauja daina sulaukia milijoninių peržiūrų „YouTube“. Tai leidžia suprasti, kad jo kūrybai abejingų nėra.

Jovani vienas garsiausių lietuvių elektroninės muzikos kūrėjų. Nuo 2018 m., kada pradėjo solinę karjerą, Jovani yra išleidęs daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų. Atlikėją socialiniuose tinkluose seka daugiau kaip 400 tūkstančių gerbėjų, o jo vaizdo klipai peržiūrėti virš 100 mln. kartų.

Jau rugpjūčio 19 d. atlikėjai: Gabrielius Vagelis ir Jovani žada surengti įsimintiną vakarėlį neįtikėtino grožio erdvėje – Jono kalnelyje, Klaipėdoje. Šis vasaros koncertas bus vienas labiausiai pašėlusių Jūsų vasaros vakarų po atviru dangumi!

Tad nieko nelaukę kalendoriuje pasižymėkite įsimintiniausio vasaros koncerto datą ir susitinkame rugpjūčio 19d., Jono kalnelyje, Klaipėdoje.
________________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

________________
Renginys vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą, gėrimus, skėčius ir kėdes.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gabrielius Vagelis & Jovani | Klaipėda Š 2023-08-19 20:00 Jono kalnelis, Klaipėda 25.00
Renginys Gabrielius Vagelis & Jovani | Klaipėda
Data / Laikas Š 2023-08-19 20:00
Renginio vieta Jono kalnelis, Klaipėda
Kaina 25.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 3 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Jono kalnelis
Pylimo g. 6, Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Roneksa, UAB
Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda
roneksarenginiai@gmail.com / +37067071717
Įmonės kodas: 304428528
PVM kodas LT100011012017
Renginys Gabrielius Vagelis & Jovani | Klaipėda
Data / Laikas Š 2023-08-19 20:00
Renginio vieta Jono kalnelis, Klaipėda
Kaina 25.00
Kitos datos Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Kastytis Kerbedis | Palanga PopuliarusPopuliarusKastytis Kerbedis | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Natalija Bunkė | Palanga PopuliarusPopuliarusNatalija Bunkė | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Stasio Povilaičio dainų koncertas: Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Inga Valinskienė, Ovidijus Vyšniauskas ir kiti PopuliarusPopuliarusStasio Povilaičio dainų koncertas: Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Inga Valinskienė, Ovidijus Vyšniauskas ir kiti Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Džordana Butkutė | Palanga PopuliarusPopuliarusDžordana Butkutė | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti