Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Galvė jazz fiesta | Edgar Sabilo trio ir Ugnė Bakanauskaitė

Pn 2020-08-21 18:30
Karališkojo sodo prieplauka, Trakai
20.00

 

2020-08-21

Edgar Sabilo trio ir Ugnė Bakanauskaitė

Ugnė Bakanauskaitė - vokalas

Edgar Sabilo – fortepijonas

Arman Isojan – kontrabosas

Darius Rudis – mušamieji

Koncerto pradžia 19.30 val.

Ugnė Bakanauskaitė - dainininkė, puikiai žinoma Lietuvos džiazo muzikos scenoje, savo unikaliu tembru, subtilumu bei profesionalumu kerinti klausytojus. Ugnė turi  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos džiazinio dainavimo magistro bei pedagogo diplomus. Septynis metus dirbo Artūro Noviko džiazo mokykloje vokalo mokytoja, taip pat dėstė VDU džiazo vokalą. 2019 metais įkūrė „Ugnės dainavimo studiją“ Vilniaus centre. Įvairių tarptautinių masterklasų, konkursų bei festivalių dalyvė ir  laureatė. LRT televizijos projekte „Talentų ringas“ laimėjo pirmą vietą ir iškovojo Super talento vardą. Tarptautiniame džiazo vokalistų konkurse „Jazz Voices 2014“ laimėjo antrą vietą. Jėgas ir talentą atiduoda muzikai: tobulina vokalą ir kuria savo muziką. Aktyviai koncertuoja įvairiuose muzikiniuose projektuose. Vienas iš jų FOLK IN JAZZ.

 Keliautoja bei muzikinių suvenyrų idėjininkė – iš užsienio šalių klausytojams parveža po muzikinį suvenyrą dainą, sudainuotą tos šalies kalba, kurioje lankėsi.

Profesionalus džiazo pianistas, muzikuojantis jau 18 metų, Edgar Sabilo pradėjo  muzikos pažinimą  Balio Dvariono muzikos mokykloje. Ją baigęs, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof.Artūras Anusauskas), taip pat – Maskvos Gnesinų muzikos akademijoje (prof. Igor Bril). Patirties semiasi įvairiose tarptautinėse stažuotėse, tarp jų  ir Olandijoje, Groningeno muzikos akademijoje (Jasper Soffers, Marc van Roon, David Berkman). Edgar taip pat yra tarptautinių konkursų laureatas – „Muzika be sienų“  Druskininkai 2005, „Мир Джаза“ Rostove  prie Dono 2014, 2018. 2016 metais muzikantas yra subūręs savo tarptautinį kvartetą „Edgar Sabilo International Quartet“, su kuriuo koncertavo Lietuvoje ir Olandijoje. Taip pat pianistas bendradarbiauja su žinomais Lietuvos džiazo muzikantais, tokiais kaip Darius Rudis, Eugenijus Kanevičius, Mindaugas Vadoklis, Vytis Nivinskas, Tomas Dičiūnas ir kitais. Dalyvavo tarptautiniuose projektuose Groningene (Olandija), Maskvoje (Rusija) Jaroslavlyje(Rusija) ir kituose miestuose.

Arman Isojan kontrabosininko kelias prasidėjo Klaipėdoje, kada dar smuiką S. Šimkaus konservatorijoje studijuojantis jaunuolis buvo pakviestas į Jurgio Barakausko diksilendo kolektyvą. Pakeitus specialybės instrumentą, klasikinio kontraboso pamokų mokėsi pas R. Grigaitį ir kiek vėliau jau grojo Klaipėdos muzikiniame teatre. Netrukus Arman buvo pakviestas groti Klaipėdos džiazo ansamblyje „I 4 combo“, su kuriuo teko gan nemažai koncertuoti bei atidaryti džiazo sesijos vakarus. Su tarptautiniu projektu dalyvavo Slovakijoje vykusiame džiazo festivalyje „Jazznica summer jazz festival 2011“. Su klaipėdiečių kolektyvu dalyvavo Klaipėdos  Pilies džiazo festivalyje 2011. Nuolatos groja įvairiuose projektuose su žymiais Lietuvos džiazo muzikantais.

 Darius Rudis pradėjo groti mušamaisiais instrumentais būdamas 15 metų. Įstojo į Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją ir džiazo skyriuje baigė mušamųjų instrumentų specialybę. Vėliau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė  pedagogikos magistro studijas. Metus mokėsi Groningeno konservatorijoje Olandijoje pas Ralph Peterson (JAV) bei Steve Altenberg (JAV). Nuo 2007-ųjų  dėsto mušamuosius instrumentus bei ansamblį Vilniaus kolegijoje ir LMTA.

Darius aktyviai dalyvauja koncertineje veikloje, klubuose bei festivaliuose, su žymiais Lietuvos bei užsienio muzikantais.

Koncerte skambės populiarūs džiazo standartai, aranžuotos kompozicijos ir autoriniai kūriniai.

Bilietus rasite čia

---------------------------------------------------

Rugpjūčio 21 d.

Koncerto pradžia 19.30 val.

 

Renginio nuoroda: http://www.trakaijazz.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Galvė jazz fiesta | Edgar Sabilo trio ir Ugnė Bakanauskaitė Pn 2020-08-21 18:30 Karališkojo sodo prieplauka, Trakai 20.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N10
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Karališkojo sodo prieplauka
Karaimų g. 57A Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Trakų kultūros centras''
Maironio g. 5A Trakai
Įmonės kodas: 302502143
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Galvė jazz fiesta | Kristina Svolkinaitė Quartet PopuliarusPopuliarusGalvė jazz fiesta | Kristina Svolkinaitė Quartet Karališkojo sodo prieplauka, Trakai 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Galvė jazz fiesta | Gabrielė Urbonaitė ir Paulius Zdanavičius Group PopuliarusPopuliarusGalvė jazz fiesta | Gabrielė Urbonaitė ir Paulius Zdanavičius Group Karališkojo sodo prieplauka, Trakai 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Galvė jazz fiesta | The Schwings Band PopuliarusPopuliarusGalvė jazz fiesta | The Schwings Band Karališkojo sodo prieplauka, Trakai 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!