Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Galvė jazz fiesta | Gabrielė Urbonaitė ir Paulius Zdanavičius Group

Pn 2020-08-14 19:30
Karališkojo sodo prieplauka, Trakai
20.00

2020-08-14

Gabrielė Urbonaitė ir Paulius Zdanavičius Group

Gabrielė Urbonaitė – vokalas

Vytautas Skudas – trimitas, fliugelhornas

Paulius Zdanavičius – klavišiniai

Eugenijus Kanevičius – kontrabosas

Linas Būda   mušamieji

Koncerto pradžia 19.30 val.

Gabrielė Urbonaitė – jaunosios kartos dainininkė ir kūrėja, džiazo bei šiuolaikinės pop muzikos stilių atstovė. Ji yra daugelio konkursų nugalėtoja ir finalininkė: 2019 m. tarptautiniame džiazo vokalistų konkurse „Jazz Wind“ iškovojo  pirmą, 2017 m. projekte „X Faktorius“ – antrą vietą, 2015 m. Nacionalinio konkurso „Jazz Voices 2015“ finalininkė, 2012 m. Lietuvos prancūziškų dainų festivalyje konkurse „L’amour change le Monde“ pelnė pirmąją vietą. Norėdama pagilinti savo žinias ji baigė džiazo bakalauro bei magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu atlikėja dainuoja įvairiuose televizijų projektuose ir gyvuose pasirodymuose. Programoje skambės tradiciniai džiazo standartai.

Trimitininkas Vytautas Skudas džiazo scenoje debiutavo 2000 metais su legendine grupe „Jazz Pictures“, laimėjusia daug džiazo prizų įvairuose konkursuose. 2007-aisiais su  grupe „Untitled“ jis tapo „Vilnius Jazz Young Power“ konkurso laureatu. Su įvairiais kolektyvais V. Skudas grojo daugelyje šalies festivalių, tarp jų ne kartą – Birštone. Čia pristatė vieną brandžiausių savo projektų „Itališkos džiazo spalvos“, parodytą ir kitose šalies koncertų, klubų scenose bei Italijoje. Trimitininkas bendradarbiauja su džiazo  pianistu Paolo Garbinu, saksofonininku Tommaso Tronconu ir būgnininku Enrico Smiderle iš Italijos, su kontrabosininku Armanu Isojanu, ne kartą dalyvavo koncertinėse programose su Rūta Ščiogolevaite, Evelina Sašenko, Pauliumi Zdanavičiumi, Eugenijumi Kanevičiumi, reperiu Pushu ir kitais žinomais šalies muzikais.

Džiazo įgūdžių Vytautas sėmėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo džiazo atlikėjo ir pedagogo  kvalifikaciją, taip pat tobulinosi garsių trimitininkų Paulo Brody bei Franko Londono seminaruose Lenkijoje, italų trimitininko Marco Tamburini meistriškumo pamokose. Šiuo metu muzikantas dėsto trimitą Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje, dirba radijuje „Jazz FM“.

Daugeliu talentų  garsėjantis pianistas Paulius Zdanavičius jau M. K.Čiurlionio menų mokykloje  įsitraukė į džiazo kūrybą, o studijuodamas LMTA subūrė savo pirmąją stiprią grupę „Julia Jazz Trio“ su vokaliste Julija Jačėnaite. Šis ansamblis dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos festivaliuose, „apšildė“ Joe Zawinulo, Kurto Ellingo ir Richardo Bonos koncertus Vilniuje, 2004-aisiais įrašė debiutinį albumą, o 2006-aisiais pelnė „Brodvėjaus“ klubo geriausios džiazo grupės apdovanojimą.

Baigęs LMTA klasikinio fortepijono ir džiazo studijas, atlikėjas įgijo ir muzikos pedagogo kvalifikaciją. Nuo 2003 metų jis dirba Vilniaus konservatorijoje ir Vilniaus kolegijoje koncertmeisteriu.

P. Zdanavičius bendradarbiavo su chorais „Jauna muzika“, „Gabija“, Šv. Kristoforo kameriniu, Kauno miesto simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestrais, kvartetu „Svinguojantis barokas“, bigbendu „Blue Paradise“, grupe „Blues Makers“. Jis muzikuoja  su žinomais šalies operos solistais, roko ir popmuzikos atlikėjais, aktoriais, bendradarbiavo su „Vilnius City Opera“ projekte  „VCO Rock“. Paulius nuolat kuria dainas ir kompozicijas fortepijonui bei džiazo ansambliams, taip pat aranžuoja muziką, įrašinėja instrumentines fonogramas. P. Zdanavičiaus sukurta daina „C’est ma vie“ (eilės Andriaus Kairio, atlikėja Evelina Sašenko) 2011 metais atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Su įvairiais atlikėjais pianistas įrašė ne vieną albumą. Su įvairiomis džiazo grupėmis koncertavo Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Ispanijoje ir kitose Europos šalyse.

Vienas universaliausių Lietuvos bosininkų Eugenijus Kanevičius debiutavo džiazo scenoje 1986-aisiais. Jis – ilgametis Arkadijaus Gotesmano, Skirmanto Sasnausko, Artūro Anusausko, Egidijaus Buožio, Arvydo Jofės, Gedimino Laurinavičiaus ir kitų muzikantų partneris. Bosininkas dalyvavo reikšminguose Petro Vyšniausko, Juozo Milašiaus, Liudo Mockūno, Vytauto Labučio, Vladimiro Tarasovo, Tomo Kutavičiaus projektuose, grojo Kauno bigbende, Vilniaus džiazo kvartete,  bendradarbiavo su estų saksofonininko Raivo Tafenau kvartetu bei bigbendu „Dream Big Band“.

Šiuo metu Eugenijus Kanevičius groja „Traffic Trio“ su Liudu Mockūnu ir Daliumi Naujokaičiu, taip pat trio su Arkadijumi Gotesmanu ir Juozu Kuraičiu, dalyvauja Vladimiro Tarasovo „Lithuanian Art Orchestra“ programose. Eugenijaus  kompozicijos skamba R.Tafenau kvarteto,  L.V.K.A. ir kitų grupių albumuose. Jis nuolat rašo muziką Alytaus dramos teatro spektakliams.

Muzikas atstovavo Lietuvai Bulgarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Austrijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje bei kitose šalyse, nuolat dalyvauja šalies džiazo festivaliuose. 2004 metais Eugenijaus Kanevičiaus veikla buvo įvertinta Lietuvos muzikų sąjungos „Auksiniu disku“. 

Linas Būda yra vadinamas legendiniu  Lietuvos roko ir metalo scenos atstovu, tačiau bene labiausiai yra išgarsėjęs kaip džiazo scenos perkusijos meistras. Kūrybingas, įvairiaplanis muzikantas yra neatsiejamas nuo LRT grupės kūrybos ir įvaizdžio. Linas sėkmingai groja ir su kitomis grupėmis, atlikėjais.

Rugpjūčio 14 d.

Koncerto pradžia 19.30 val.

Renginio nuoroda: http://www.trakaijazz.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Galvė jazz fiesta | Gabrielė Urbonaitė ir Paulius Zdanavičius Group Pn 2020-08-14 19:30 Karališkojo sodo prieplauka, Trakai 20.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N10
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Karališkojo sodo prieplauka
Karaimų g. 57A Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Trakų kultūros centras''
Maironio g. 5A Trakai
Įmonės kodas: 302502143
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Išankstinis pardavimas baigėsi Galvė jazz fiesta | Kristina Svolkinaitė Quartet PopuliarusPopuliarusGalvė jazz fiesta | Kristina Svolkinaitė Quartet Karališkojo sodo prieplauka, Trakai
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Galvė jazz fiesta | Edgar Sabilo trio ir Ugnė Bakanauskaitė PopuliarusPopuliarusGalvė jazz fiesta | Edgar Sabilo trio ir Ugnė Bakanauskaitė Karališkojo sodo prieplauka, Trakai 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Galvė jazz fiesta | The Schwings Band PopuliarusPopuliarusGalvė jazz fiesta | The Schwings Band Karališkojo sodo prieplauka, Trakai 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!