logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Galvė JAZZ fiesta - Rumba Norte

Pn 2022-07-01 19:00
Prieplauka, Trakai

„Rumba Norte“

Sandra Carrillo – vokalas (Ispanija)
Ken Cassie – bosinė gitara (Gana)
Andžej Zujevič – gitara, vokalas
Robertas Vilčinskas – perkusija

„Rumba Norte“ – tai gyva, jausminga, šokti kviečianti muzika iš Ispanijos. Vokalistė  Sandra Carrillo, jau keletą metų gyvenanti Vilniuje, pamilo šį miestą ir jo žmones, kiekvienu pasirodymu atskleidžia dalelę savo krašto – temperamento, šviesos, laisvės kalbėti širdies ir kūno kalba.
Muzikantai – Ken Cassie (Gana) bosinė gitara, Andžejus  Zujevič (gitara, vokalas), Robertas Vilčinskas (perkusija)  – tai  kolegos, degantys  noru  groti jausmingą ir temperamentingą  muziką.

„Rumba Norte“ atlieka klasikinių ispaniškos muzikos žanrų muziką: Katalonijos rumbą,   flamenko rumbą, kopla, tai pat bolero, son, bosanovą ir kt.
O dabar, suplokime rankom ir – „Olė“!
Sandra Carrillo – charizmatiška, itin šiltos ir jautrios sielos vokalistė iš Ispanijos, Barselonos, jau šeštus metus gyvenanti Lietuvoje. Kelionė į Kubą Sandrą įkvėpė ieškoti savų muzikos išraiškos būdų, kad atskleistų ispanišką ir Lotynų Amerikos kultūrą. Jos muzikos stilius –ispanų ir Lotynų Amerikos atlikėjų ir žanrų „rinkinys“. Koncertų metu Sandra džiaugiasi galėdama bendrauti lietuviškai ir ispaniškai su publika, nevengia tiek pajuokauti, tiek pademonstruoti vieną kitą flamenko ar salsos šokio žingsnelį.
Bosininkas ir vokalistas Ken Cassie yra svečias iš Ganos. Afrikietišką atspalvį suteikia minkštas Ken vokalas ir Richard Bono stilių atliepiančios bosinės gitaros partijos.
Ken yra kilęs iš garsaus muzikantų klano, perduodančio savo talentą ir žinias iš kartos į kartą Ganos Voltos regione. Kaip atlikėjas, nuo pat vaikystės iki šiol dirba muzikos industrijoje, derindamas savo pasirodymus su akademiniais kūriniais. Savo filosofiją muzikinėje srityje atlikėjas įvardina kaip tradicinio afrikietiško stiliaus ir šiuolaikinio stiliaus derinį, suteikiant šiam hibridui holistinės universalios muzikos formos. Ken ne tik puikiai groja ir improvizuoja, bet ir kuria. Be autorinių muzikos kūrinių yra kūręs muziką filmams ir spektakliams, garso takelius televizijos reklamoms Ganoje.

Džiazo laivas išplaukia iš Trakų Salos pilies prieplaukos.

Liepos 1 d.
Koncerto pradžia 19.00 val.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Galvė JAZZ fiesta - Rumba Norte Pn 2022-07-01 19:00 Prieplauka, Trakai
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:40
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Prieplauka
Karaimų g. 57A Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Trakų kultūros centras''
Maironio g. 5A Trakai
laivasbaltis@gmail.com; 861285262
Įmonės kodas: 302502143