logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Garbanotas | Stygos Dangaus

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

„Garbanotas“ kviečia į ypatingo formato koncertą

Koncertai vyks kovo 15 ir 16 d. Šv. Jonų Bažnyčioje Vilniuje ir kovo 22 d. Kauno Kultūros centre.

Daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti alternatyvaus roko grupė „Garbanotas“ kviečia visus susirinkti po vienu stogu ir pasiūbuoti ryškiais prisiminimais, pabanguoti jaukiomis nuotaikomis. Koncertuose skambės muzika iš albumo „Kūnas dangaus“, o grupė paskutinį kartą dovanos koncertą pasirodydama neįprasta sudėtimi – drauge su styginių kvartetu ir arfomis.

Pristatydama koncerto viziją grupė „Garbanotas“ teigia suvirpinsianti vakaro atmosferą stygomis ir iš pačios širdies gelmių į dangų paleisianti gražiausias savo dainas, pritariant smuikams, violončelėms ir arfoms. „Prikelti senus brangius prisiminimus ir supinti juos su šiandienos gyvenimu. Ar gali būti kas geriau? Kviečiame visus susirinkti į vieną vietąir suktis, šviesti, pleventi, šaukti, keliauti ir ieškoti savo vietos šitam pasaulio margumyne”, – tokią paskutinį kartą vyksiančių pasirodymų viziją regi grupė „Garbanotas“.

Koncertuose skambėsiantis naujausias grupės albumas pavadinimu „Kūnas dangaus”, pasirodęs 2023 metų pradžioje – subtilus lengvosios muzikos ir poezijos sintezės muzikos kūrinių rinkinys. Albume nugulusios dainos – tai devynios istorijos apie tai, kaip kūnai susitinka, išsiskiria, vienas kitą traukia ir stumia. Dainų tekstuose aidi mintys apie norą išmokti išgirsti, įsiklausyti ir keliauti šiame gyvenime bendrystėje su kitais. Albume, kuris jau per pirmąsias išleidimo dienas  sulaukė didelio klausytojų bei muzikos profesionalų ir apžvalgininkų dėmesio, skamba tiek grupės narių Manto ir Šarūno Joneikių, tiek jaunosios kartos poeto Mariaus Luckos bei lietuvių poezijos klasiko Pauliaus Širvio tekstai lietuvių kalba.

„Norėjosi pasidalinti visokiausiais gyvenimo nutikimais ir juos sustabdyti dainomis. Albumas sulipdytas iš atskirų gyvenimo etapų. Kai kurios dainos gulėjo stalčiuje kelerius metus ir laukė dienos, kai galės pasiekti klausytojų ausis, o kitos gimė šį rudenį. Tikriausiai, iš ilgesio ir vilties apie nutiksiantį džiaugsmą“, – teigia grupės „Garbanotas“ vokalistas Š. Joneikis.

Per kiek daugiau nei dešimtmetį kolektyvas išleido šešis studijinius albumus, surengė šių albumų pristatymo koncertus didžiuosiuose Lietuvos miestuose, svečiavosi 13-oje užsienio šalių.

Už savo muzikinę veiklą kolektyvas pelnė apdovanojimus Lietuvoje ir už jos ribų: Lietuvos T.Ė.T.Ė alternatyvios muzikos apdovanojimuose – „Metų roko grupės“ apdovanojimą (2013 m.), M.A.M.A apdovanojimuose – „Metų alternatyvos“ (2015 m.), „Tallinn Music Week” festivalyje Estijoje grupei buvo suteiktas „Publikos numylėtinio” (2016 m.) apdovanojimas.

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti