logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Garbanotas. Stygos dangaus

K 2023-07-27 21:00
Valdovų rūmai, Vilnius

Priešpaskutinį festivalio „Midsummer Vilnius“ vakarą scenoje širdį atiduos romantiško alternatyvaus roko poetai – „Garbanotas“. Liepos 27-ąją jie pasirodys neįprasta, iki šiol negirdėta sudėtimi – drauge su styginių kvartetu ir arfomis.

„Miesto ir gamtos gyvybės įkaitintą vasaros vakarą suvirpinti orą stygomis ir iš pačios miesto širdies į dangų paleisti gražiausias mūsų dainas – – – pritariant smuikams, violančelėms ir arfoms. Prikelti seno miesto prisiminimus ir supinti juos su šiandienos gyvenimu. Ar gali būti kas geriau? Grynas vasarvidžio nakties sapnas”, – tokią pasirodymo viziją regi grupė „Garbanotas“.

Valdovų rūmų kieme skambės kūriniai iš naujausio pilno metro albumo „Kūnas dangaus“, kurie klausytojus panardins į svaigią lengvosios muzikos ir poezijos ekstazę.

Per kiek daugiau nei dešimtmetį kolektyvas išleido šešis studijinius albumus, surengė šių albumų pristatymo koncertus didžiuosiuose Lietuvos miestuose, svečiavosi 13-oje užsienio šalių.

Jų pasirodymus stebėjo žiūrovai tokiuose festivaliuose, kaip „Great Escape” (Anglija), „Liverpool Sound City” (Anglija), „Ment Ljubljana” (Slovėnija), „Reeperbahn” (Vokietija), „Tallinn Music Week” (Estija), „Positivus” (Latvia), „Europavox” (Prancūzija).

Grupės „Garbanotas“ kūryba pilna įvairiausių emocijų – jų muzikoje skamba tiek liūdni tonai, tiek džiaugsmingi aidai. Įkvėpimo, kaip patys teigia, jie semiasi iš įvairių gyvenimo patirčių ir nekasdienių nutikimų.

Už savo muzikinę veiklą kolektyvas pelnė apdovanojimus Lietuvoje ir už jos ribų: Lietuvos T.Ė.T.Ė alternatyvios muzikos apdovanojimuose – „Metų roko grupės“ apdovanojimą (2013 m.), M.A.M.A apdovanojimuose – „Metų alternatyvos“ (2015 m.), „Tallinn Music Week” festivalyje Estijoje grupei buvo suteiktas „Publikos numylėtinio” (2016 m.) apdovanojimas.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Garbanotas. Stygos dangaus K 2023-07-27 21:00 Valdovų rūmai, Vilnius 22.00 - 36.00
Renginys Garbanotas. Stygos dangaus
Data / Laikas K 2023-07-27 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 22.00 - 36.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30 - 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos sėdimos vietos (kontrolės metu patiekti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Renginys Garbanotas. Stygos dangaus
Data / Laikas K 2023-07-27 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 22.00 - 36.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Violeta Urmana. Gala koncertas PopuliarusPopuliarusVioleta Urmana. Gala koncertas Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Future Cello PopuliarusPopuliarusFuture Cello Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Kenny Garrett PopuliarusPopuliarusKenny Garrett Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Evgenya Redko PopuliarusPopuliarusEvgenya Redko Valdovų rūmai, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti