Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Garsus Amerikos - Argentinos gitarų dueto ''SEIS CUERDAS''

A 2018-10-02 19:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
14.00 - 59.00
Amerikos – Argentinos „ugningo“ flamenko karaliai pirmą kartą koncertuos Vilniuje!

Džiaugiamės, galėdami paskelbti apie tikrąją muzikos pasaulio sensaciją – apie pirmąjį ir vienintelį Lietuvoje deginančia aistra ir aukščiausiu profesionalumu pasižyminčio Amerikos – Argentinos gitarų dueto „SEIS CUERDAS“ (SEIS CUERDAS Official Site) koncertą Vilniuje! Nepamirštamas renginys įvyks spalio 2-ąją 19 val. pačioje, neabejotinai, jaukiausioje kamerinėje sostinės salėje, talpinančioje 170 laimingųjų – White Piano Hall (Kėdainių g. 8, Vilnius).

2000 metais du talentingi Buenos-Aires gyventojai, kurie dar yra be to ir tikrieji broliai, nusprendė vienyti  pastangas, išlikdami ištikimi savo pagrindinei aistrai – muzikai. Taip atsirado gitarų duetas Seis Cuerdas (www.seiscuerdas.net), kas ispanų kalboje reiškia „Šešios eilutės“. Broliai tiesiog „įsiveržė“ į muzikos pasaulį ritmikos ir visiško nenuspėjamumo uraganu. Duetas be varžymosi savo kūryboje sujungė klasikinę gitarą su roko muzika ir flamenko, iišrasdamas iš tiesų naują ir įdomų skambesį šiame ir taip garsais turtingame pasaulyje.

2001 metais Ezequiel ir Martin Etcheverry keičia savo argentinietišką būstą į amerikietiškąjį ir keliasi gyventi į saulėtą Los-Andželą. Nuo to momento ir iki šios dienos muzikantai jau spėjo išleisti 6 albumus, o taip pat  koncertuoja su daug garsių pasaulio muzikantų: Al Di Meola, The Gypsy Kings, John McLaughlin, Tommy Emmanuel – ir tai  sudaro tik mažiau, nei dešimtąją šio sąrašo dalį.

Šiais metais gitaristai pirmą kartą aplankys Lietuvą, pateikdami publikai viską, ką geriausio turi savo muzikos arsenale – jausmingumą ir techniką, šviežumą ir garso galią, ir... neįtikėtiną energiją, kuria persismelkusi visa jų kūryba.

Nepraleiskite!
              
Bilietai į Vienintelį roko ir flamenko karalių „SEIS CUERDAS“ koncertą Vilniuje
spalio 2-ąją 19 val. White Piano Hall (Kėdainių g. 8, Vilnius)
parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymas grupėms telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 406; +370 647 40 255.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Garsus Amerikos - Argentinos gitarų dueto ''SEIS CUERDAS'' A 2018-10-02 19:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 14.00 - 59.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kėdainių g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta