logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Gebėti tai, kas neįmanoma

T 2024-04-24 21:00
MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
„Gebėti tai, kas neįmanoma“ 
 
Ukrainiečių liaudies instrumentai tirpsta abstrakčiuose psichinio poveikio garsuose,  gimusiuose improvizacijų visatoje. Meditacinis daugiainstrumentinės muzikos variklis  išjudina stebuklingus, jusles veikiančius smagračius. Tai girdimasis amuletas, išpuoštas švytinčiais garsais ir ceremoniškai spalvingais muzikiniais kontūrais. Mitologinė muzika persmelkta istorinės epochos dvasia ir laisvės, orumo, drąsos idėjomis. Praeities kartų patirtis perduodama dabarčiai, ji kristalizuojasi ir virsta išsilaisvinimo menu. Skausmą paverskite dėkingumu, baimę – meile, įniršį – veiksmu, susireikšminimą – empatija, nuovargį – vidine ramybe, nerimą – drąsa, neapykantą – jėga. Tarkite „ne“ tamsai ir nukreipkite į ją šviesą, nesileiskite į kompromisus su savimi, kurkite ten, kur dabar griuvėsiai, atsisakykite išlygų, tikėkite stebuklais, sudekite ir atgimkite laisvi. Visada prisiminkite kelią, kuriuo jums dera eiti. 
 
O bombų sužalotoje širdyje pasodinkite žydinčią vyšnią. 
 
Skiriama laisvajai Ukrainai. 
 
Atlieka: 
Zavoloka (Ukraina) 

„Jauna muzika“ – vienas seniausių festivalių Lietuvoje, jis pirmąsyk organizuotas 1992 metais. Per tris dešimtmečius kito ir šio renginio koncepcija, ir pavadinimas, dabar šis festivalis orientuotas į garso menininkus ir eksperimentinės muzikos kūrėjus. 

Šių metų festivalio tema – genezė. Renginio siekis – atskleisti kūrybos, kūrybiškumo ir viso kūrybinio proceso prasmes, pabrėžiant, jog kūrybiškumas visuomet įveikia įprastas normas ir nepajudinamą žinojimą. Kūryba prasideda per eksperimentą ir sąveiką su pasauliu, jis glaudžiai susijęs su aplinka ir kontekstais. Kūrybinio proceso rezultatai gali atspindėti, kontempliuoti, prognozuoti ir suteikti prasmę visam tam, su kuo susiduria menininkas

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gebėti tai, kas neįmanoma T 2024-04-24 21:00 MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius 6.00 - 11.00
Renginys Gebėti tai, kas neįmanoma
Data / Laikas T 2024-04-24 21:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 6.00 - 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: studentams ir senjorams


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
MENŲ SPAUSTUVĖ
Šiltadaržio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos kompozitorių sąjunga
A.Mickevičiaus g. 29 Vilnius
Įmonės kodas: 190733665
PVM kodas LT 100000019710
Renginys Gebėti tai, kas neįmanoma
Data / Laikas T 2024-04-24 21:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 6.00 - 11.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Ir tuomet aš perkūriau melodiją Ir tuomet aš perkūriau melodiją MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Pirkti bilietą JAUNA MUZIKA 2024 | FESTIVALIO ABONEMENTAS JAUNA MUZIKA 2024 | FESTIVALIO ABONEMENTAS - MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Pirkti bilietą Genezė Genezė MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Pirkti bilietą Resonant Transcend Resonant Transcend MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti