Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Genialus Aktorius ir Satirikas ROMAN KARCEV ''Gimęs Odesoje''!

Pn 2016-10-28 19:00
Šokio teatras
22.00 - 97.00
Pristatinėti šio garsaus artisto tikrai nereikia! Visi jį pažįsta, o tuos, kas nepažįsta – tikrai užjaučiame.

Roman Karcev – auksinė gvardija, „paskutinis iš mohikanų“, sukuręs ne pigų pseudohumoristinį „humorizmą“, bet daugiasluoksius klodus iš puikaus humoro, satyros, filosofijos, gyvenimo būdo, kolorito ir begalinio talento! O gal net genialumo!

Nesvarbu, kokiu epizodu jis mums įsiminė, kaip Pasakotojas „šiandien vėžiai po 3, bet maži, o rytoj po 5, bet dideli“ ar Švonderis iš „Šuns širdies“ ar...  dar daug tikrai!

Būtent jam ir tik jam Michailas Žvanecikis patikėjo atlikti savo kūrinius, ir būtent jis – Romanas Andrejevičius Karcevas apdainavo įstabųjį miestą prie Juodosios jūros, miesta, kurio galbūt jau ir nėra, ir jis liko tik mūsų vaizduotėje – Odesą!

Ir būtent su savo monospektakliu pagal Michailo Žvaneckio ir asmeninę kūrybą „Gimęs Odesoje“ Romanas Karcevas spalio 28-tąją pasirodys jaukioje, su gera aura Šokio Teatro scenoje!

Mes atsisveikiname su visa epocha, ir didysis Meistras prajuokins sąžiningai, giliai ir subtiliai, taip, kad šventė įsimintų visam laikui, tai tarsi savotiškas atsisvekinimas su kartomis, kuriоms nesvetimos dvasinės vertybės ir gyvenimiškosios realijos, kas šiuolakinėms kartoms kelia nuostaba!

Romanas Karcevas koncertuoja Lietuvoje kartą per 7–8 metus. Ar verta taip ilgai laukti iki kito karto, juk Garsusis Artistas padovanos savo geriausią spektaklį jau šio rudens viduryje.

Bilietai į vienintelį Romano Karcevo spektaklį „Gimęs Odesoje“ spalio 28-tąją 19:00 val. Vilniaus Šokių teatro scenoje (Т. Коsciuškos 11) parduodami

Išsami informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymas telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 403

Paskubėkime – tik iki liepos 27-os dienos bilietų kaina – nuo 17 Eurų!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Genialus Aktorius ir Satirikas ROMAN KARCEV ''Gimęs Odesoje''! Pn 2016-10-28 19:00 Šokio teatras 22.00 - 97.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:15 val.
Trukmė: 2 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
T. Kosciuškos g. 11, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius