Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

G&G Sindikatas | Mad Money | Niko Barisas - Festivalis.lt Klaipėdos elinge

Š 2019-07-20 20:00
Klaipėdos Elingas, Klaipėda
17.00 - 49.00

G&G SINDIKATAS | MAD MONEY | NIKO BARISAS – tikra HIP HOP‘o bomba liepos 20 dieną pakviesianti Jus į Kruizinių laivų terminale stūksantį elingą!

„Metų hiphopo grupė“, „Metų albumas“ ir „Metų grupė“ – tai apdovanojimai, su kuriais Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose 2018 metais triumfavo repo grupė – G&G Sindikatas. Grupė pažada miksą naujausių ir visiem jau puikiai žinomų 'HIP HOP' kūrinių, kuriuos žino kiekvienas! Scenos senbuvių grupei talkins „M.A.M.A.“ apdovanojimuose „Metų hiphopo atlikėjas“ nominuotas bei klausytojų pripažintas reperis „Man Money“, visiems dar žinomas kaip „interneto fenomenu“ ir sparčiai muzikos padangėn kylantis prodiuseris ir reperis „Niko Barisas“, nesenai pristatęs ir naują kūrinį „Apie tave – tiktai aš“.

Jie sako HIP – Jūs sakot HOP! HIP-HOP ir susimatome liepos 20 dieną elinge, kur Jus pasitiks efektų jūrą, vizualizacijos, daug garso ir svarbiausia feelingo!
________

VIP bilietų turėtojų lauks geriausia matomumo zona, iškelta į 3 metrų aukštį su 3 pakopų pakyla bei stogu, užtikrinanti itin puikų matomumą ir garso kokybę. Įsigijus VIP bilietą Jūsų lauks atskiras įėjimas, atskiras baras su aptarnaujančiu personalu bei atskiri tualetai. Nepraleisk progos - VIP bilietų kiekis ribotas.

________

Turime įspėti, kad renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir gali būti publikuojamos socialiniuose tinkluose.

 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/2572133796147871/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
G&G Sindikatas | Mad Money | Niko Barisas - Festivalis.lt Klaipėdos elinge Š 2019-07-20 20:00 Klaipėdos Elingas, Klaipėda 17.00 - 49.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 4 val.
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-16 (žmonės iki 16 metų įleidžiami su pilnamečio palyda)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Klaipėdos Elingas
Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Lietuviškos šventės, VšĮ
Jūros g. 2-33 Klaipėda
Įmonės kodas: 303491461
PVM kodas LT100010307617
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Festivalis.lt Klaipėdos elinge PopuliarusPopuliarusFestivalis.lt Klaipėdos elinge - Klaipėdos Elingas, Klaipėda 45.00 - 99.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Donatas Montvydas | 8 Kambarys | Jovani - Festivalis.lt Klaipėdos elinge PopuliarusPopuliarusDonatas Montvydas | 8 Kambarys | Jovani - Festivalis.lt Klaipėdos elinge Klaipėdos Elingas, Klaipėda 21.00 - 55.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Jazzu | Jurga | Leon Somov - Festivalis.lt Klaipėdos elinge PopuliarusPopuliarusJazzu | Jurga | Leon Somov - Festivalis.lt Klaipėdos elinge Klaipėdos Elingas, Klaipėda 21.00 - 55.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!